Znaleziono 196 wyników

autor: caroline
27 mar 2023, 13:37
Forum: Jak dbać o urodę?
Temat: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 277

Re: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Myślę, że warto także wziąć pod uwagę możliwość przedłużenia włosów. Jeśli chodzi o metody przedłużania to myślę, że nanoringi będą odpowiednim wyborem. Tutaj poczytacie o tej metodzie więcej: https://www.iwoman.pl/uroda/fryzury/prz ... gi-114367/ .
autor: caroline
27 mar 2023, 13:35
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Pielegnacja
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 635

Re: Pielegnacja

Jeśli chodzi o włosy to myślę, że można też pomyśleć poważnie o ich przedłużaniu. Słyszeliście o metodzie przedłużania na nanoringi? Poczytacie o niej więcej tutaj: https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/jak-p ... nanoringi/ .
autor: caroline
27 mar 2023, 13:26
Forum: Jak się leczyć?
Temat: Łysienie w młodym wieku - jak leczyć?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 115

Re: Łysienie w młodym wieku - jak leczyć?

A gdyby tak przedłużyć włosy? Sama myślę o takim rozwiązaniu. Czytałam nawet o tej możliwości w artykule https://www.emkielce.pl/ciekawostki/nanoringi-to-mlodsi-bracia-popularnych-mikroringow-mniejsi-mniej-widoczni-i-delikatniejsi-dla-naturalnych-pasm-chcesz-przedluzyc-wlosy-na-nanoringi-sprawdz-jak...
autor: caroline
24 mar 2023, 14:51
Forum: Motoryzacja
Temat: Olej silnikowy do diesla
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 195

Re: Olej silnikowy do diesla

Pamiętaj o regularnym przeglądzie rejestracyjnym. Taki przegląd należy robić raz do roku. Jazda bez niego może grozić nawet odebraniem dowodu rejestracyjnego. Przegląd ten zrobisz w miejscach takich jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: http://www.skppremium.pl/ .
autor: caroline
24 mar 2023, 14:51
Forum: Technologie
Temat: Mechanik
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 290

Re: Mechanik

Kupić części to nie problem. A kto je Wam zamontuje? Słyszałam pozytywne opinie o takiej opcji jak serwis samochodowy Wysogotowo: http://autokorbas.pl/ . Znacie to miejsce? Jestem ciekawa Waszych opinii o tym warsztacie samochodowym.
autor: caroline
24 mar 2023, 14:50
Forum: Motoryzacja
Temat: Wypożyczalnia samochodów
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 201

Re: Wypożyczalnia samochodów

Jeśli używany to w takiej sytuacji z pewnością przyda się także blacharstwo samochodowe: http://jarex24.pl/blacharstwo-samochodowe/ . Jest to bardzo ważne także po wypadku samochodowym. Fachowcy bez problemu wyklepią samochód i będzie wyglądał jak nowy. Korzystałam z ich usług i byłam zadowolona.
autor: caroline
01 mar 2023, 10:42
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 1336

Re: Budowa domu

Ktoś Wam musi też to wszystko zainstalować. Czy wiecie, kogo najlepiej szukać? W moim przypadku świetnym wyborem okazało się pogotowie hydrauliczne Warszawa hydraulik usługi hydrauliczne: https://fachowenaprawy.pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
autor: caroline
01 mar 2023, 10:41
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: ogrzewanie centralne
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 226

Re: ogrzewanie centralne

Polecam także rzucić okiem na instalacje gazowe wrocław: https://hydraulik.wroclaw.pl/instalacje ... je-gazowe/ . Wiele osób decyduje się właśnie na ogrzewanie gazowe i są zadowoleni. Ja za to miałam okazję korzystać z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona.
autor: caroline
09 lut 2023, 13:43
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: mieszkanie czy dom
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 1878

Re: mieszkanie czy dom

Myślę, że spodobać Wam się mogą też takie nowe mieszkania lublin: https://galadom.pl/. Warto rzucić okiem na propozycje tego dewelopera. Moim zdaniem są one warte uwagi.
autor: caroline
09 lut 2023, 13:32
Forum: Motoryzacja
Temat: Zakup samochodu
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 2812

Re: Zakup samochodu

Jeśli chodzi o samochód dla firmy to faktycznie warto pomyśleć w kategoriach samochodu dostawczego. W takiej sytuacji przydatne mogą się okazać także zabudowy busów: https://www.ddzabudowy.pl/ . Warto pomyśleć o wykonaniu takiej instalacji w aucie firmowym.