Znaleziono 154 wyniki

autor: mariola
29 sie 2023, 21:57
Forum: Technologie
Temat: Wymagające gry
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 363

Re: Wymagające gry

Jak już jesteście przy tym temacie, to tutaj https://puzzelmania.pl możecie poczytać sobie wiadomości na temat tego - jakie gry planszowe są dostępne dla dzieci, a nawet nie tylko? Jak się okazuje planszówki nie wychodzą z mody i mogą cały czas cieszyć, ale i nawet więcej.
autor: mariola
29 sie 2023, 20:52
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Przebieg ciąży
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 817

Re: Przebieg ciąży

Będę mamą już niedługo i nie wiem, jak wy - ale bardzo się stresuję. Przede wszystkim bardzo się boję, że nie zdążę czegoś załatwić itd. No, ale zobaczymy. Aktualnie muszę kupić fotelik samochodowy i zastanawia mnie czy ten https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-cosmo/?color=JeansC.04 model będzi...
autor: mariola
29 sie 2023, 20:02
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Zakup lampy wiszącej
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 485

Re: Zakup lampy wiszącej

Wiem, gdzie jeszcze możecie się rozglądnąć, a dokładnie chodzi mi o firmę https://salonzlampami.pl/pl/c/Nowoczesn ... ciecego/71 - tam macie też różnorodne modele lamp w ofercie i myślę, że jesteście w stanie dopasować coś odpowiedniego dla siebie. Także super..
autor: mariola
29 sie 2023, 18:39
Forum: Biznes
Temat: Rolnictwo - nawozy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 335

Re: Rolnictwo - nawozy

No ok - bo o wszystko trzeba zadbać, wiadomo... A czy zajmujecie się również hodowlą zwierząt rolnych? Czy ktoś z was współpracuje może z firmą https://foodworks.pl/pl/skup-bydla ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy warto nawiązać z nimi współpracę? Co wy na to?
autor: mariola
31 lip 2023, 12:19
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Aranżacja wnętrz
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 8508

Re: Aranżacja wnętrz

Jak chodzi o takie aspekty, jak łazienka - jak właśnie ją zaaranżować, to tutaj https://www.ieis.com.pl/lazienkowa-funkcjonalnosc/ możecie w tym kierunku poczytać sobie naprawdę świetny artykuł. Macie tam niezłe informacje na temat tego - co u siebie zastosować itd.
autor: mariola
31 lip 2023, 12:05
Forum: Biznes
Temat: Firma budowlana
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1354

Re: Firma budowlana

Mając firmę budowlaną, na pewno jesteśmy w stanie sporo sobie osiągnąć i odpowiedzieć rozwiązania, które pomogą w odpowiedniej kwestii. Dla mnie na pewno sporym posunięciem będzie program do rozliczania budowy , bo wiem, że w tym obszarze potrzebuję wsparcia. Mam nadzieję, że będzie to działać senso...
autor: mariola
31 lip 2023, 11:13
Forum: Jak się leczyć?
Temat: Gabinet lekarski - udogodnienia
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 4096

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Też właśnie otwieram swój gabinet lekarski i rozglądam się za wyposażeniem do niego i dla siebie. Aktualnie natrafiłam na firmę https://www.sklep.jullita.pl/50-odziez-medyczna-meska , która oferuje uniformy medyczne i tak zastanawiam się nad tym czy u nich nie dokonać zakupu? Co wy na to?
autor: mariola
31 lip 2023, 10:28
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Wyprawka dla dziecka
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1809

Re: Wyprawka dla dziecka

Widzę, że jesteście w trakcie poszukiwania dla siebie różnych artykułów wyprawkowych- super... A czy foteliki samochodowe macie zakupione? Jak chodzi o mnie, to znalazłam Pixel Pro https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-pixel-pro/?color=PixelPro.05 i bardzo mi się podoba... Jest on lekki, solidni...
autor: mariola
01 lip 2023, 13:25
Forum: Biznes
Temat: Konferencja w Poznaniu
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2242

Re: Konferencja w Poznaniu

No to ja chciałabym dla odmiany zorganizować konferencję nad morzem i powiem wam, że nawet znalazłam do tego świetną miejscówkę... A dokładniej pisząc, to mam tutaj na myśli Hotel Zalewski https://www.hotelzalewski.pl/biznes/konferencje , który zaskakuję komfortem, wyposażeniem, przestrzenną salą.
autor: mariola
01 lip 2023, 13:14
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Rolety okienne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 108

Re: Rolety okienne

Wiecie na rynku są najróżniejsze modele rolet - także wszystko na pewno zależy od waszych potrzeb itd. Możecie przykładowo zgłosić się do firmy Wiral i oni specjalizują się w tym zakresie i mogą wam doradzić - co będzie dobre dla was. Mnie przykładowo rolety nadstawne zainteresowały. Myślę, że takie...