Urządzanie biura

Balbyna
Posty: 44
Rejestracja: 11 kwie 2020, 22:09

Urządzanie biura

Post autor: Balbyna »

Gdzie szukacie informacji o tym jak urządzić biuro?

Kurka
Posty: 13
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:43

Re: Urządzanie biura

Post autor: Kurka »

Aranżacja biura nie jest zadaniem prostym. Osoba zajmująca się urządzaniem przestrzeni do pracy musi przestrzegać wielu przepisów (z czego nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę). Błędy podczas urządzania biura mogą nas drogo kosztować. Ja najpierw dużo czytam i oglądam portfolia, sprawdzam porady jak tu zw/pl/news.php?akcja=show&id=144147#

KatC
Posty: 144
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Urządzanie biura

Post autor: KatC »

W biurze warto wyposażyć się w odpowiedni klimatyzator lub oczyszczacze powietrza, które idealnie się sprawdzą zwłaszcza w dużych pomieszczeniach. Na czystyklimat/pl/ znajdziecie tego typu produkty i urządzenia :)

Kurka
Posty: 13
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:43

Re: Urządzanie biura

Post autor: Kurka »

Aranżacja biura nie jest zadaniem prostym. Osoba zajmująca się urządzaniem przestrzeni do pracy musi przestrzegać wielu przepisów (z czego nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę). Błędy podczas urządzania biura mogą nas drogo kosztować. Ja najpierw dużo czytam i oglądam portfolia, sprawdzam porady jak tu https://zw.pl/news.php?akcja=show&id=144147#

Bobina44
Posty: 38
Rejestracja: 01 lut 2020, 16:59

Re: Urządzanie biura

Post autor: Bobina44 »

To na co w szczególności warto zwrócić uwagę urządzając biuro to podłoga. Powinna być ona nie tylko estetyczna, ale także trwała i łatwa do utrzymania. Świetnie w tej roli spełnią się na przykład wykładziny - http://www.matrax.pl/ Większość biur decyduje się właśnie na takie rozwiązanie, bo jest ono praktyczne i funkcjonalne. Do tego wykładziny dobrze się prezentują i jest ich tak duży wybór, że bez problemu dopasuje się je do zamierzonej aranżacji biura.

mariolka
Posty: 77
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Urządzanie biura

Post autor: mariolka »

Urządzając biuro warto zobaczyć ofertę tego sklepu tu https://ans.sklep.pl/ Ja np dostałam tu podłogowe maskownice kabli, uchwyty obrotowe , uchwyty do monitora itp. Niby drobnostki ale dobrze sprawdzają się w biurze i ułatwiają pracę. Warto popatrzeć na inne oferty. Ja jeszcze zastanawiam się nad mobilnym stanowiskiem pracy, ale to chyba dopiero jak powiększę swoją działalność.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Urządzanie biura

Post autor: expression »

Moim zdaniem ważnym elementem każdego biura jest wykładzina podłogowa, istotne jest jedynie, żeby była wysokiej jakości. W moim biurze położyliśmy piękną wykładzinę w zeszłym roku i jestem naprawdę zadowolony, tym bardziej, że była w bardzo atrakcyjnej cenie. Co myślicie o tego typu rozwiązaniu?

caroline
Posty: 179
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Urządzanie biura

Post autor: caroline »

Do budowy czy też remontu domu trzeba przede wszystkim znaleźć fachowców. Ja zdecydowałam się na remonty i wykończenia wnętrz Jan Słokotowicz Wrocław i okolice: http://remonty.wroclaw.pl/ . Przyznam, że była to bardzo dobra decyzja, polecam współpracę.

kasiunia
Posty: 251
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Urządzanie biura

Post autor: kasiunia »

Myśląc o urządzeniu biura najczęściej myślimy o meblach, tj. szafach, biurkach itp. Pamiętać jednak koniecznie trzeba o komputerach.W dzisiejszych czasach chyba już nie da się funkcjonować bez dostępu do internetu. Bardzo ważne są także wszelkiego rodzaju artykuły papiernicze. Ososbiście nie wyobrażam sobie pracy w biurze bez nich a kostki biurowe to dla mnie niezwykle ważne przybory.Wszelkie zadania zapisuję na karteczkach, które po wykonaniu pracy niszczę.

puter
Posty: 262
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Urządzanie biura

Post autor: puter »

Macie jakieś fajne pomysły?

___
https://lynx-optique.pl/optyk/bydgoszcz/

ODPOWIEDZ