Dobry antywirus

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Dobry antywirus

Post autor: KubaKoso »

Hej! Jeśli szukasz naprawdę dobrego i sprawdzonego antywirusa to zdecydowanie polecam Ci zajrzeć na ofertę tego sklepu https://www.vebo.pl/ . Znajdziesz tutaj tylko sprawdzone programy. Sam korzystam od czasu do czasu z ich oferty i muszę Ci powiedzieć, że obecnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję. Można u nich sporo zaoszczędzić!
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Dobry antywirus

Post autor: armatka »

Ja mam teraz do zakupu nowy komputer i również przyda się dobry antywirus, na stronie jaką jest itnes/pl/komputery-dell-vostro-3470/komputer-dell-vostro-3470-n206vd3470emea01_r2005_pz-desktop-i3-9100-ram-16gb-ssd-1tb-dvd-windows-10-pro-3-lata-on-site.html znalazłam bardzo ciekawy model od lenovo i nie wiem jaki wybrać antywirus.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Dobry antywirus

Post autor: lulu88 »

Armatko a może zanim zamówisz nowy komputer to odwiedzisz kilka stron takich jak ta hp-laptopy/pl/probook-dla-uzytkownikow/ Na której znajdziesz naprawdę interesujące informacje na temat poszczególnych modeli? Warto wiedzieć co nie co na temat modelu który chce się kupić.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Dobry antywirus

Post autor: nusia »

Decydując się na laptopa warto zapoznać się z tym artykułem magazyn.ceneo/pl/artykuly/jak-sobie-radzic-z-brakiem-napedu-w-laptopie Teraz większość laptopów nie posiada napędu optycznego co niektórym może się wydawać ogromnym utrudnieniem. Na szczęście w artykule Ceneo jest wszystko wyjaśnione. Zaproponowano nawet odpowiednie rozwiązania z których warto skorzystać.

Bobina44
Posty: 38
Rejestracja: 01 lut 2020, 16:59

Re: Dobry antywirus

Post autor: Bobina44 »

My z mężem akurat rozglądamy się za nowym komputerem, bo nasz niestety zaczyna chodzić bardzo wolno i trudno już na nim pracować. Świetne komputery i akcesoria w niskich cenach znalazłam tutaj - sferis/pl/monitory-2848 Wybór jest bardzo duży, więc można sobie skomponować maszynę dla siebie idealną. Myślę, że niedługo coś dla siebie wybierzemy.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Dobry antywirus

Post autor: polcia »

A tutaj marken/com/pl/produkty/eset/eset-dla-domu/eset-smart-security-premium/ już zaglądaliście? Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, jeśli poszukujecie dobrego oprogramowania antywirusowego do użytku domowego. Trzeba skutecznie chronić pliki na swoich komputerach, aby nie wpadły one w niepowołane ręce. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Dobry antywirus

Post autor: pierniczek »

Dobry antywirus także oczywiście jest bardzo ważny. Dlatego też w tym celu bardzo często przeszukujemy internet, aby znaleźć coś bardzo dobrego i skutecznego. Więc i ja zamierzałam przejrzeć w tym celu internet. I tak też między innymi udało mi się trafić na tę stronę artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-biurowe/akcesoria-komputerowe z różnymi akcesoriami komputerowymi. Także przy okazji może i zamówię sobie jakiś taki dodatek do komputera.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Dobry antywirus

Post autor: jusia »

A jakie macie komputery u siebie w domach? Ja właśnie planuję wymianę mojego komputera i rozważam też programy antywirusowe: at-outlet/pl/oprogramowanie . Co o tym myślicie?

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Dobry antywirus

Post autor: puter »

Korzystając z różnych urządzeń lub nawet z samego internetu, na pewno spotkaliście się z takim zagadnieniem, jak Ethernet. Wiele osób myśli, że to po prostu anglojęzyczna wersja słowa "internet". Niestety jest to błędna definicja. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co to jest ethernet, to wystarczy, że sprawdzicie stronę https://www.nexera.pl/pl/articles/ether ... -148143216 . Tam z definicji dowiecie się, że Ethernet to nowoczesny system, który przesyła dane poprzez specjalne okablowanie.

ODPOWIEDZ