Szambo

kasiunia
Posty: 224
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Szambo

Post autor: kasiunia »

Jeśli nie masz dostępu do miejskiej kanalizacji z pewnością musisz zainteresować się przydomową oczyszczalnią ścieków albo po prostu szambem. Z pewnością też potrzebna wam będzie pompa zanurzeniowa do szamba .Wybór w internecie jest dość spory ale to rzecz użytkowa na lata i uważam ,że warto kupić porządną pompę.Stojąc przed wyborem pompy do szamba, warto kierować się możliwą wydajnością urządzenia, jego mocą oraz zdolnością do podnoszenia ścieków.

Bonia
Posty: 87
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Szambo

Post autor: Bonia »

Świetne i bardzo skuteczne są zatapialne pompy KBFU są przeznaczone do profesjonalnych prac odwodnieniowych. Wykorzystywane głównie w budownictwie do odwadniania wykopów. https://www.dambat.pl/kbfu-pompy-szlamo ... dnien.html Są przystosowane do pompowania wody z piaskiem. Dzięki obudowie w postaci płaszcza chłodzącego mogą pracować zanurzone tylko częściowo.

twórcza
Posty: 64
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Szambo

Post autor: twórcza »

Nasze przydomowe szambo zawsze staramy się opróżniać regularnie. Mimo wszystko i tak czasem unosi się nieprzyjemny zapach, który jest bardzo przeszkadzający. Dlatego zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem jakbakterie do szamba , które powinny zniwelować brzydki zapach i dobrze wpłynąć na utrzymanie czystości szamba.

ODPOWIEDZ