Veolia - nowy dostawca taniej energii

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Veolia - nowy dostawca taniej energii

Post autor: Bonia »

Działalność Veolia Energy Contracting Poland oparta jest na długotrwałych relacjach z partnerami biznesowymi oraz efektywności procesowej i sprzedażowej. To nowoczesna spółka energetyczna, której podstawą jest jednolity, najwyższy standard obsługi we wszystkich aspektach działania. energia.veolia/pl/ wybierz dostawce energii już dziś.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Veolia - nowy dostawca taniej energii

Post autor: shine »

W sumie dla mnie nie ma czegoś takiego, no i sobie o tym wszystkim myślę i dla mnie na przykład podpowiedzią będzie też szkolenie z tego rodzaju spraw. No i póki co wychodzi na to, że szkolenia podatki w Cridotece mogę zrobić. A o dostawcy prądu pomyślę później. Wiem, że to ważne, by się mimo wszystko dobrze układało.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Veolia - nowy dostawca taniej energii

Post autor: Bonia »

Veolia to nowa spółka multienergetyczna na polskim rynku. Stoi za nią globalne doświadczenie Grupy Veolia w zakresie obrotu i sprzedaży energii i gazu. Jesteśmy po to, aby pomagać w optymalizacji kosztów. energia.veolia/pl/strefa-wiedzy Warto zaoszczędzić.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Veolia - nowy dostawca taniej energii

Post autor: Liza »

Nie znam akurat tego dostawcy. Ale wiem, że warto dokładnie przeanalizować jakie możliwości daje dany dostawca. Jeśli chodzi o EON to oni mają wszystko co potrzebne na stronie. Tutaj https://eon.pl/dla-domu/obsluga-i-pomoc/licznik możecie przeczytać o licznikach. Jest też info o taryfach, o tym jak zmienić dostawcę itp. Sporo przydatnych informacji w jednym miejscu.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Veolia - nowy dostawca taniej energii

Post autor: rita32 »

Fakt, że temat liczników jest często pomijany, a przecież bardzo ważny. Szczególnie jeśli np. wynajmujemy mieszkanie albo je sprzedajemy. Tu https://solartechenergy.pl/przepisanie- ... a-energii/ jest przydatny poradnik na temat tego, jak przepisać licznik prądu. Warto się z tym zapoznać i mieć na uwadze na przyszłość.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Veolia - nowy dostawca taniej energii

Post autor: mariola »

A jak oceniacie internet kablowy białystok ofertowany przez firmę KOBA? Bo mnie się wydaje, że warto byłoby właśnie w ich kierunku pójść. Z tego co już zdążyłam się dowiedzieć, to ich internet działa płynnie i niezawodnie. Także warto, warto...

ODPOWIEDZ