Wymagające gry

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Wymagające gry

Post autor: Kejt »

Cześć! Gry komputerowe wchodzą na coraz to wyższy poziom graficzny, więc jeśli chcecie nadążyć za najnowszymi trendami sprawdźcie stronę, którą polecił mi kolega ekspert.ceneo/pl/geforce-rtx-3090-specyfikacja . To dzięki tej karcie graficznej mogę cieszyć najnowszymi grami na najwyższych ustawieniach.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: Wymagające gry

Post autor: mario24 »

A na ten portal gram/pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie znajdziecie wiele recenzji. Można na tej podstawie wybrać rozwiązanie dopasowane do sowich potrzeb i oczywiście możliwości finansowych. Jest tam sporo cennych i praktycznych informacji i wskazówek.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Wymagające gry

Post autor: dobrawa »

A może znacie nie tylko gry komputerowe. Ale też planszówki, ktore są wymagające - dla dorosłych?

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Wymagające gry

Post autor: delikatnaja »

Na pewno warto zainteresować się grą tu taniaksiazka/pl/dungeons-dragons-tyrants-of-the-underdark-edycja-polska-gale-force-nine-p-1535617.html Jest to strategiczna gra, która wymaga podejmowania trudnych decyzji. W tej księgarni znajdziecie propozycje gier plnszowych, karcianych. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia z dobrymi cenami.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Wymagające gry

Post autor: kasiunia »

"To dość względne określenie - wymagające gry. Wszystko zależy od uczestnika gry i jego doświadczenia. Okazuje się ,że nawet te popularne gry potrafią nie tylko bawić ale i edukować. Przykładem są narzędzia minecraftbardzo popularnej gry wśród dzieci. Przestrzeń rozrywki stała się przestrzenią edukacyjną, w której budując obiekty uczniowie, budują swoją wiedzę."

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Wymagające gry

Post autor: mariola »

Jak już jesteście przy tym temacie, to tutaj https://puzzelmania.pl możecie poczytać sobie wiadomości na temat tego - jakie gry planszowe są dostępne dla dzieci, a nawet nie tylko? Jak się okazuje planszówki nie wychodzą z mody i mogą cały czas cieszyć, ale i nawet więcej.

ODPOWIEDZ