Telefon i jego ekran

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Telefon i jego ekran

Post autor: niakna »

"
Telefony komórkowe w dzisiejszych czasach to przedłużenie naszej ręki. Sam już sobie nie wyobrażam życia bez telefonu. Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zmianą operatora na firmę Otvarta [url]otvarta/pl/ . Z tego, co widziałem mają najtańszy abonament na rynku i dobry pakiet internetowy.
[/quote]




Otvarta to dobry kierunek :) przykładowo abonament o!korzystna 5G to nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci oraz 21 GB internetu LTE do wykorzystania i to za całe 18.99 zł miesięcznie :) ogromnym atutem ich oferty jest też umowa na czas nieokreślony :)
"

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Telefon i jego ekran

Post autor: kasiunia »

Chyba wszyscy się ze mną zgodzą ,że ekran telefonu jest jednym z ważniejszych jego części oraz że trzeba o ekran telefonu dbać. Powiem szczerze ,że nie mam żadnego stałego serwisu , gdzie serwisowałabym swój smartfon. Centrum handlowe Janki w Warszawie to miejsce, gdzie w przejściu między sklepami są takie punkty, gdzie można naprawić telefon albo kupić jakieś części czy akcesoria. Jestem bardzo zadowolona.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Telefon i jego ekran

Post autor: puter »

Wszyscy skupiają się na tym, aby dobrać najlepszy telefon, ale wiele osób zapomina o tym, że ważny jest również operator, który oferuje ciekawy abonament i dobre połączenie internetowe. Myślę, że można zwrócić tutaj uwagę na ofertę https://otvarta.pl/ . Wszystkie informacje znajdziecie u nich na stronie.

ODPOWIEDZ