Terminal

deborah
Posty: 592
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:56

Terminal

Post autor: deborah »

Planuję zakup uniwersalnego terminala datalogic memory 10. Czy ktoś z Was posiada to urządzenie i poleca?

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Terminal

Post autor: pamira »

W sumie nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie mogli kupować, płacąc kartą. Dla mnie to jak najbardziej naturalne. Dlatego wydaje mi się, że sporo osób powinno również pomyśleć o zamontowaniu terminala. To bardzo wygodne zakupy. Na przykład kiedy odwiedzam targówek centrum handlowe , często pytam o możliwość płatności kartą. To mój ulubiony sposób na płatności, muszę to powiedzieć.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Terminal

Post autor: polcia »

Wiele zależy od biznesu, który prowadzicie. Trzeba zawsze stawiać na komfort klientów. Płatności muszą być wygodne i proste. Jeśli prowadzicie obiekt noclegowy, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj paytel/pl/dla-twojej-branzy/hotele-i-obiekty-noclegowe/ . Macie tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych urządzeń dopasowanych do konkretnych potrzeb. Przede wszystkim ważne jest to, aby stawiać na jakość oraz funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w danej branży.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Terminal

Post autor: puter »

Zakupy online to konieczność skorzystania z różnych metod płatności internetowych. Jako przedsiębiorca, warto, żebyś wiedział, jakie metody płatności są dostępne. Można znaleźć ciekawe artykuły na ten temat, jeden z nich znajduje się pod adresem https://zakupersi.com/promocja/3-sprawd ... ernetowym/

ODPOWIEDZ