Wózek widłowy na magazyn

Viki
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Wózek widłowy na magazyn

Post autor: Viki »

hej,
jakich wózków widłowych używacie w swoich magazynach? Ja zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu jak wózek widłowy elektryczny. Czytałam, że wózki elektryczne są zwrotne, nie hałasują i mają duży udźwig. Ponadto można ich bezpieczni używać w zamkniętych pomieszczeniach. Może ktoś z Was ma i korzysta i podzieli się opinią?

Lika
Posty: 235
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Wózek widłowy na magazyn

Post autor: Lika »

A skoro już mowa o wyposażeniu magazynów, to czy wykorzystujecie na nich również wózki paletowe? Jeśli tak, to czy są to paleciaki ręczne czy może elektryczne? Na stronie internetowej http://www.zyciepw.pl/paleciaki-reczne- ... o-je-kupic jest ciekawy artykuł na temat tego, dlaczego warto w firmie zainwestować w paleciaki ręczne. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się z nim zapoznać ;)

twórcza
Posty: 33
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Wózek widłowy na magazyn

Post autor: twórcza »

W sumie, jak już jesteśmy przy tym temacie, to mam do was pytanie jak działa przykładowo wypożyczalnia wózków widłowych ? Czy wiecie, jakie dokumenty się podpisuje? Jakie dokładnie modele wózków widłowych można wypożyczyć? Ile to kosztuje i na jaki czas? Pytam, ponieważ szukam dla siebie atrakcyjnej oferty...

rita32
Posty: 140
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Wózek widłowy na magazyn

Post autor: rita32 »

No taki sprzęt to must have w każdym magazynie. Ale nie tylko wózki się przydadzą. Ciekawym rozwiązaniem są też układnice magazynowe. Tutaj https://nedcon.pl/blog/kiedy-warto-inwe ... agazynowe/ macie ciekawy artykuł na ten temat. Myślę, że warto rzucić okiem i dowiedzieć się dlaczego warto.

pamira
Posty: 186
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Wózek widłowy na magazyn

Post autor: pamira »

To nic takiego,, że zdecydujemy się na odpowiednie paleciaki, to tak naprawdę dziś niemal podstawa. Uważam jednak, że warto sprawdzać także i takie https://kreatywneumysly.pl/winda-towaro ... rzadzenie/ opcje. Winda towarowa magazynowa to spore ułatwienie codziennych prac. Uważam, że bez wątpienia warto o tym pomyśleć.

mariola
Posty: 109
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Wózek widłowy na magazyn

Post autor: mariola »

Warto inwestować w takie sprzęty, jak wózek elektryczny widłowy , ponieważ wtedy wasza praca będzie dużo efektywniejsza i bardziej też komfortowa. Druga strona medalu, to jest fakt że wózek elektryczny jest bardziej eko w stosunku do spalinowego. A na to też warto zwrócić uwagę.

ODPOWIEDZ