pracownicy poszukiwani

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

pracownicy poszukiwani

Post autor: dobrawa »

Gdzie szukacie pracowników do firm. Znaleźć dobrych specjalistów nie jest łatwo. Macie jakieś podpowiedzi?

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: pracownicy poszukiwani

Post autor: delikatnaja »

Poszukujesz pracowników do swojej firmy to zapoznaj się z tą ofertą tu poradnikpracownika/pl/ogloszenia-o-prace Tu każdy pracodawca może zamieścić ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach bez ograniczeń ilościowych i za darmo. Jeśli będziesz korzystać z tej oferty to masz możliwość skorzystania z kodu rabatowego do pakietu Kadry i płace. Co pozwala na darmowy dostęp do wfirmy.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: pracownicy poszukiwani

Post autor: rita32 »

Myślę, że jeśli masz takie wątpliwości to najlepiej jest skorzystać z doradztwa personalnego. Rzuć okiem tu dekrapraca/pl/dla-pracodawcow/doradztwo-personalne - myślę, że to dokładnie to czego potrzebujesz. Agencja doradzi ci kompleksowo i pomoże sprecyzować oczekiwania od kandydatów na dane stanowisko, może też przeprowadzić całą rekrutację.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: pracownicy poszukiwani

Post autor: małwa »

Cześć, możemy porozmawiać na temat rekrutacji pracowników? Wiem, że Polak nie lubi rad, ale jednak są pytania, z którymi należy postępować ostrożnie. Chcecie je poznać? Zapraszam do artykułu jobnotice/pl/pytania-rekrutera-ktore-nalezy-zadawac-ostroznie/ . Moim zdaniem sporo możecie się z niego dowiedzieć, kto wie, może i bardzo wiele.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: pracownicy poszukiwani

Post autor: Lika »

A skoro już o poszukiwaniu pracowników mowa, to czy słyszeliście już może o nowoczesnych rozwiązaniach dla HR? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie internetowej sodexo/pl/motywacja-pracownikow/rozwiazania-dla-hr/. Myślę, że również i Was powinno to zainteresować, więc polecam się zapoznać w wolnej chwili ;)

ODPOWIEDZ