Nauka języków

KatC
Posty: 141
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Nauka języków

Post autor: KatC »

Witam wszystkim ;) Język włoski to obecnie jeden z ładniejszych do nauki języków. Na https://www.profi-lingua.pl/blog/10-naj ... ku-wloskim możecie znaleźć najpopularniejsze powiedzenia i przysłowia w języku włoskim.

zaradna
Posty: 39
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:28

Re: Nauka języków

Post autor: zaradna »

Najlepiej uczyć się języka bezpośrednio w danym kraju. Możemy poznać wtedy go od podszewki i każdego dnia wykorzystywać w życiu codziennym poznane słówka czy zdania.Fajnym pomysłem jest też wyjazd do pracy.Takie wyjazdy organizuje firma Centrum Językowe Konik.Od lat zajmują się zatrudnianiem do legalnej pracy w Niemczech przy opiece osób starszych https://pracadlaopiekunek24.pl/praca/zl ... %e2%80%a8/
Robią to profesjonalnie,bezpiecznie i fachowo.

Lika
Posty: 258
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Nauka języków

Post autor: Lika »

A czy ktoś z Was uczy się może języka polskiego jako języka obcego? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://startpolish.pl/k/pomoce-dydakty ... polskiego/. Znajdziecie tam materiały dydaktyczne, które mogą usprawnić Waszą naukę ;)

dobrawa
Posty: 109
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Nauka języków

Post autor: dobrawa »

Obecnie dużą uwagę się zwraca na naukę języków obcych. Najbardziej popularny jest język angielski. Może więc zainteresuje was ta oferta tu https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... 10526.html Podręczniki do języka angielskiego dla początkujących jak i dla tych zaawansownych w nauce. Wybór duży a ceny promocyjne.

puter
Posty: 200
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Nauka języków

Post autor: puter »

Zgadzam się, języki dobrze jest znać, a zwłaszcza język angielski, który w wielu zawodach jest tylko narzędziem do porozumiewania się. Jeśli poszukujesz godnej polecenia szkoły języka angielskiego, to polecam https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/

ODPOWIEDZ