Firma transportowa

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Firma transportowa

Post autor: jusia »

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę transportową? Oczywiście wszystko też zależy od tego, co dokładnie chcemy przetransportować. Myślę, że może Was zainteresować między innymi transport pojazdów poznań: pomocdrogowa.w.poznaniu/pl/transport-pojazdow/ . Warto zapisać sobie namiary na tę firmę, mogą się przydać.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Firma transportowa

Post autor: lulu88 »

Jeśli chodzi o firmę transportową to polecam skorzystać z oferty symlog.eu/kontakt/ bo dzięki nim masz pewność że towar zostanie dostarczony na czas i w atrakcyjnej cenie. Mogą przewieźć twój towar transportem lądowym, morskim oraz powietrznym. Ich przewagą jest duże doświadczenie i lata na rynku.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Firma transportowa

Post autor: mariola »

Ale czy dobrze wiecie jak zapakować w ogóle towar do pojazdu? Bo przykładowo rozmieszczenie palet na naczepie prawidłowe jest istotne. Warto więc poczytać sobie i sprawdzić jak to wszystko powinno wyglądać z praktycznego punktu widzenia. Jak jeszcze nie macie dokładnej wiedzy w tym zakresie...

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Firma transportowa

Post autor: Viki »

Przede wszystkim korzystając z firmy transportowej warto zdecydować się na sprawdzonego przewoźnika. Kompleksowe usługi w zakresie transportu oferuje firma Max Speed maxsped/com/pl/ . W ofercie maja przewóz ładunków małymi samochodami dostawczymi do 1,5 tony, samochodami ciężarowymi do 12 ton oraz naczepami i tandemami. Usługi świadczone są na terenie kraju i bliskiej Europy.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Firma transportowa

Post autor: nusia »

Myśle, że w takiej firmie warto zainwestować w odzież roboczą. My naszym pracownikom dwa razy w roku zamawiamy odzież roboczą, obuwie, nakolanniki i inne rzeczy w tym sklepie pro-materials/pl/ Zapoznaj się z oferta jest bardzo rozbudowana.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Firma transportowa

Post autor: puter »

Witajcie, jeśli chodzi o spedycję i transport, to słyszeliście, że od zeszłego roku wprowadzono na autostradach i drogach krajowych nowy system: e-tollgps, który ma zastąpić stary system viatoll? Dzięki nowemu systemowi można rozliczać przejazdy e-toll oraz monitorować pojazdy osobowe, ciężarowe, czy busy. Bez wątpienia system ten ma najlepszy zasięg w Polsce. Urządzenia GPS można zamówić na stronie internetowej e-tollgps. Ja jestem zadowolony z takiego rozwiązania, mam nadzieję, że transport będzie się rozwijał w kierunku nowych technologii.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Firma transportowa

Post autor: Liza »

Żeby przeprowadzka przeszła sprawnie, najlepiej wynająć firmę, która ma doświadczenie w transporcie mebli i innych ciężkich i dużych rzeczy. Słyszałam, że ta firma się tym zajmuje spt/com/pl/ . Są terminowi i dokładnie zabezpieczą, przewiozą i rozpakują wszystkie rzeczy. Dodatkowo działają szybko, bo meble można mieć na miejscu już w ciągu 72 godzin.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Firma transportowa

Post autor: twórcza »

A wiecie w jaki sposób możecie usprawnić swoją firmę transportową? Co możecie zrobić, aby wszystkie zlecenie spedycyjne mieć pod większą kontrolą? Otóż tutaj zdecydowanie się sprawdzić system Atom ERP atomerp/pl/zastosowania , który działa niezawodnie. Mój brat może sam potwierdzić, bo z niego korzysta.

ODPOWIEDZ