Wyposażenie gabinetu

Jesieniara
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:44

Wyposażenie gabinetu

Post autor: Jesieniara »

Hej,

planuję stworzenie własnego gabinetu rehabilitacyjnego. Głównie ćwiczenia i masaże. Z czasem może dojdą jakieś kąpiele w basenie z przeciwprądem, ale nie od razu wszystko. Szukam takiego podstawowego wyposażenia gabinetu, na razie znalazłam: omnes/pl/parawany-medyczne, słyszałam też o Diagnosis (czy jakoś tak). Możecie coś polecić - najlepiej jakby był dostępny leasing, żeby można było sobie przetestować.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: pamira »

Skoro chcesz się pokusić aż o taki basen, to pozwól że Ci podpowiem, żebyś sprawdził Hydropool/pl - zabezpieczenie basenu na zimę . Wiesz, jak to jest. Baseny kosztują, a jak masz po kilku pacjentach wymieniać, bo coś nie działa, albo pęka od mrozu, to to nie będzie miało sensu. Na pewno to rozumiesz.

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: lauraa »

na pewno w takim gabinecie przyda się też porządny kalendarz, gdzie można zapisywać najważniejsze informacje, terminy spotkań itd. Bardzo duży ich wybór znajdziecie na pewno w ofercie producenta Ateko ateko/pl/. Znajdziecie tu zarówno kalendarze kieszonkowe, książkowe jak i plakatowe. Możliwość personalizacji, szeroki wybór i bardzo konkurencyjne ceny :)

Kuba
Posty: 37
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:31

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: Kuba »

"Bardzo ważne dla prowadzenia gabinetu będzie sprzęt rehabilitacyjny, ale także dla dobrego wrażenia przydałyby się ładne i solidne meble recepcyjne, gdzie pacjenci mogliby czekać na wizytę czy na rejestrację.Ciekawe wzory takich mebli o wysokiej trwałości widziałam w NonameOffice nonameoffice/pl/meble-restauracyjne-i-hotelowe/pedrali-horeca/pedrali-reva-twist-sofa/

[img]https://nonameoffice.pl/wp-content/uploads/2020/08/Pedrali-REVA-TWIST-sofa.jpg[/img]
"

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: puter »

Oczywiście wyposażenie i wiedza mają ogromne znaczenie jeśli chodzi o funkcjonowanie gabinetu. Równie ważne jest sumienne prowadzenie dokumentacji medycznej. Według mnie świetnie sprawdza się elektroniczne zarządzanie dokumentacją, które daje program rsqphysio. Warto w takie programy decydować.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: rita32 »

Zależy w jakim stylu to gabinet. Bo zawsze można postawić na jakiś element atrakcyjny wizualnie, który przy okazji będzie funkcjonalny. Na przykład taka sofa mebleimaterace/pl/p/fotel-sofa-tantra/ moim zdaniem będzie idealnym dodatkiem. Stylowa, wygodna, a do tego przydatna, bo zawsze można się zrelaksować.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: wiki07 »

Ja bym dorzuciła do tego fotel. wygodny, stylowy fotel to moim zdaniem must have w salonie. Świetnie wyglądałby model jak ten z Dutch House dutchhouse/pl/meble/fotele-i-krzesla/fotele/fotel-filicudi-butelkowa-zielen-mosiadz . Mega design, świetny modny kolor butelkowej zieleni. Zdecydowanie przyciąga wzrok i będzie wygodny.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: Liza »

Myślę, że w gabinecie nie może zabraknąć dobrego monitora. To przed nim spędzamy niemal cały czas w pracy warto więc postawić na wysokiej jakości model, który będzie posiadał funkcje ułatwiające nam pracę. Wiem, ze tutaj alstor/pl/produkty/monitory-biurowe/ jest szeroki wybór takich monitorów do biura i bez problemu można wybrać coś atrakcyjnego.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: KubaKoso »

A jeżeli chodzi o jakiś solidny fotel kosmetyczny to jesteście w stanie mi coś tutaj polecić? Wiem, że trochę nie na temat, ale nie wiem gdzie o to pytać... Szukałem tutaj https://mimari.com.pl/pl/c/Fotele-kosme ... tryczne/31 , ale nic nie wiem na temat tej oferty. Macie z nimi jakieś własne doświadczenia i możecie coś polecić? Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Wyposażenie gabinetu

Post autor: expression »

Prowadzę swój własny salon fryzjerski i muszę zakupić czyściwo papierowe - moglibyście polecić jakąś firmę, która hurtowo sprzedaje ten produkt? Zastanawiam się, żeby złożyć zamówienie na stronie welmax.eu/kategoria-produktu/welmax/ - uważacie, że te produkty są wysokiej jakości i warto go zamówić, czy lepiej zdecydować się na coś innego? Będę wdzięczny za waszą pomoc i opinie!

ODPOWIEDZ