Własny biznes

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Własny biznes

Post autor: karinaMa »

To bardzo indywidualna kwestia, dlatego też absolutnie nie powinniście lekceważyć takich aspektów. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do cstore/pl/blog/sprzedaz-b2b-co-to-jest-i-na-czym-polega-handel-b2b/ i zorientowali się, co mogłoby być dla Was sporym wsparciem w kontekście rozwoju Waszej firmy. Pomyślcie nad tym dobrze, bo to ważna rzecz.
WPIS REKLAMOWY

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Własny biznes

Post autor: lulu88 »

Ja prowadząc firmę chcę być jednocześnie ekologiczny i oszczędny dlatego wyszukałem idealną ofertę która mi to daje. Mam na myśli firmę respectenergy która ma niskie stawki za prąd i gaz a jednocześnie jest w pełni ekologiczna bo nośniki energii pochodzą z OZE dzięki czemu nie wytwarza ślady węglowego. Za jednym razem mam obie rzeczy z czego jestem bardzo zadowolony.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Własny biznes

Post autor: nusia »

Ja ostatnio sporo czytam Dzisiaj np. trafiłam na ten artykuł ekutno/pl/wiadomosci,31132-jak-zadba-o-bezpiecze-stwo-w-asnej-firmy Planuję otwarcie własnej firmy i chcę ją odpowiednio zabezpieczyć. Teraz tyle się słyszy o różnych sytuacjach i upadających biznesach.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Prowadzenie biznesu do łatwych spraw nie należy. Większość z nich uzależniona jest od tego jakich ma klientów ... oczywiście najlepiej lojalnych. By tak się stało trzeba podtrzymywać relacje z posiadanymi klientami .To po prostu marketing relacji .Poczytajcie sobie na ten temat na jednym z blogów - commplace/pl/marketing-relacji-utrzymywanie-wiezi-z-klientem/ .Pozyskanie nowego klienta kosztuje sporo więcej niż utrzymanie już posiadanego klienta. Warto więc o to zadbać.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Własny biznes

Post autor: mariolka »

Jeśli sie komuś wydaje że prowaadzenie firmy to same przyjemności i duża kasa, to jest w dużym błędzie. Ja szukając pracownika IT przewertowałam masę ogłoszeń i nic, Wreszcie trafilam na firmę tu teamquest/pl/ Podałam im swoje oczekiwania i w ciągu m-ca miałam kandydata do firmy. Czasami jednak lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistow niż tracić czas i nerwy.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Własny biznes

Post autor: Madamm »

Moim zdaniem trzeba pomyśleć o tym by prowadząc biznes zarejestrować nasz znak towarowy. Zaczynając coś produkować czy mając własną markę należało by o to zadbać. Czytałam, tutaj znakitowarowe/com/pl/ o tym, ze jest to bardzo proste.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Własny biznes

Post autor: puter »

Moim biznesem jest moje gospodarstwo rolne które od lat już prowadzę. Zauważyłem że co roku są wprowadzane nowości co do jego prowadzenia, takie które pomagają w tym. Tutaj tko/pl/29095,2019,04,24,produkty-ktore-ulatwiaja-zycie-rolnikom piszą o integrowanej ochronie roślin którą mam zamiar stosować u siebie.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Własny biznes

Post autor: dobrawa »

Ja prowadzę firmę budowlną. Przez pandemię firma trochę podupadła.Dlatego mam zamiar skorzystać z tej oferty tu tworzenieprezentacji/pl/portfolio/ I zamówić prezentację multimedialną która w ciekawy sposób wypromuje moją firmę. Na stronie podano różne przykłady takich prezentacji. A ponieważ nie znam się na tym, to skorzystam z podanych danych kontaktowych. Oni mi najlepiej doradzą wybór najlepszej opcji dla mojej firmy.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Prowadzenie własnego biznesu jest w wielu wypadkach uzależnione od pracowników. Dobrze wiemy ,że obecnie jest nie lada problem z dobrym i lojalnym pracownikiem.Jeśli więc zauważymy u pracownika potencjał, wykorzystajmy to, wspierając go w planach indywidualnego rozwoju - commplace/pl/blog/indywidualny-plan-rozwoju-warto-wspomagac-rozwoj-pracownika/ , te nakłady się zwrócą. Poczytajcie sobie o tym na jednym z blogów a dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o swoich pracownikach.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Własny biznes

Post autor: niakna »

a co powiecie na biznes związany z produkcją własnych kosmetyków czy suplementów diety ? Moim zdaniem ma to ogromną szanse na powodzenie :) wiadomo, że należy stworzyć dobry jakościowo i skuteczny produkt a tego nie da się osiągnąć bez odpowiednich surowców. Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się ich dystrybucją to zerknijcie sobie na ofertę marki Oqema oqema/pl/. Indywidualne podejście do klienta, rozsądne ceny.

ODPOWIEDZ