Własny biznes

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

"Prowadzenie biznesu , jak niejednokrotnie mówiłam jest bardzo wymagającym zajęciem. Tylko ludzie zorganizowani zrobią to dobrze. W wielu przedsięwzięciach pomóc nam mogą dedykowane fundusze np. europejskie. Warto zapoznać się z tą tematyką w tym z pojęciami takimi jak

koszty kwalifikowane i niekwalifikowane .To ważne w kontekście rozliczania różnych projektów inwestycyjnych.
"

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Własny biznes

Post autor: Bonia »

Świetne szkolenia dla firm można znaleźć w ofercie Human Skills. Znajdziesz tu zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o ambicjach nowocześnie zarządzanych organizacji, a także profesjonalne kursy online z certyfikatem dla firm i osób prywatnych humanskills/pl/

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Własny biznes

Post autor: lauraa »

jak widać pomysłów na biznes jest wiele :) jeśli zajmuje się produkcją to na pewno wiecie, że w tym wypadku niezbędna jest współpraca z doświadczonym i sprawdzonym dystrybutorem surowców chemicznych. Myślę, ze warto zgłosić się do firmy OQEMA oqema/pl/. Kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny, sprawna realizacja zamówień. Firma działa na rynku już wiele lat, cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Własny biznes

Post autor: expression »

Od dziecka interesowałam się florystyką i dlatego po zakończeniu studiów otworzyłam własną kwiaciarnię. Mam dosyć sporo zamówień, nawet zatrudniłam sobie pomocnika. Ostatnio się zastanawiałam czy nie założyć strony internetowej dla swojej kwiaciarni i umożliwić klientom kupno kwiatków na zamówienie z odbiorem osobistym. Na mhw/pl/ zapoznałam się z ofertą w kwestii hostingu stron www, domeny, a także certyfikatu SSL i jak już się zdecyduję to skorzystam z ich oferty. Nie ukrywam, że na informatykę nie uczęszczałam zbyt często, ale na pewno znajdzie się osoba, która pomoże mi z dodaniem oferty na stronę.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

W każdej firmie potrzebne będą przybory papiernicze. W jednej mniej w drugiej bardziej ale wszędzie... no może poza biznesem internetowym. Takie rzeczy jak notes z gumką , tzw. karteczki samoprzylepne i różnego rodzaju długopisy to rzecz niezbędna w każdej firmie.Warto poszukać ,porównać i wybrać najlepszą ofertę.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Własny biznes

Post autor: puter »

Również prowadzę swoją firmę od lat i myślę, ze czas najwyższy, aby wprowadzić w firmie jakieś innowacje. Czy możecie polecić jakiś system zarządzania dokumentacją projektową ? Z tego, co zdążyłem wyczytać w internecie, to bardzo dobre systemy ma firma Primesoft. Zgadzacie się z tym?

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Własny biznes

Post autor: nusia »

Firma transportowa to bardzo dobry biznes! Sama rozważam otwarcie go. Póki co czytam jak najwięcej na temat firm transportowych - rynekinwestycji/pl/firma-transportowa-czym-sie-zajmuje-i-kiedy-powinienes-skorzystac-z-jej-uslug/ Szukam idealnych dla nas rozwiązań i tworzę biznes plan. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Własny biznes

Post autor: Madamm »

Biurowy sklep internetowy Biurwa też ma wiele do zaoferowania dla Twojej firmy. Wystarczy zajrzeć do nich w wolnej chwili, aby się o tym przekonać. Znajdziecie tam artykuły biurowe i akcesoria dla firmy takie jak na przykład rozszywacz: biurwa/pl/rozszywacze .

Dirko
Posty: 20
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:21

Re: Własny biznes

Post autor: Dirko »

Dla firmy oferującej konsultacje online ważne będzie wykorzystanie 5 kluczowych funkcji systemu rezerwacji: calendesk/com/pl/blog/5-kluczowych-funkcji-systemu-rezerwacji-dla-firm-oferujacych-konsultacje-online/

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Własny biznes

Post autor: caroline »

Jeśli dużo w firmie korzystamy z samochodu dostawczego to możemy też rozważyć zakup takiego auta. W takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem będą także zabudowy aut dostawczych: ddzabudowy/pl/oferta/ . Jestem pewna, że efekt końcowy przypadnie Wam do gustu.

ODPOWIEDZ