Pomoc prawna

nusia
Posty: 221
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Pomoc prawna

Post autor: nusia »

NIe od dzisiaj wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe mają problem z wypłąceniem kasy. Zawsze kombinują i szukają powodów, zeby nic nie wypłacać. Dlatego czasami nieoceniony może okazać się prawnik! Ja słyszałam, że ta kancelaria prawna w Poznaniu - aliantlaw/pl/ ma na swoim konice wiele wygranych spraw związanych z odszkodowaniami.

puter
Posty: 484
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Pomoc prawna

Post autor: puter »

Temat: nieznani spadkobiercy co robić z pewnością będzie znany wielu osobom. Trzeba jednak podkreślić, że taki problem rozwiązuje się na wiele różnych sposobów, ale warto też pamiętać o tym, że możliwa jest sprzedaż prawa do spadku. Warto może taką kwestią się zainteresować.

rita32
Posty: 167
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Pomoc prawna

Post autor: rita32 »

Nie piszesz jaka to upadłość - konsumencka czy biznesowa? Tak czy inaczej warto skonsultować się kancelarią, która ma doświadczenie w pomocy świadczonej klientom biznesowym. Zerknij tutaj jdp-law/pl/ . To kancelaria radców prawnych z Warszawy, która współpracuje z 60 prawnikami specjalizującymi się w konkretnych zagadnieniach. Odezwij się do nich, bo każde takie postępowania upadłościowe musi zostać odpowiednio przeprowadzone.

mariola
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Pomoc prawna

Post autor: mariola »

Na kancelarii adwokackiej bialystok-adwokaci.eu/sprawy-karne.html też możecie polegać i nawet w kwestiach spraw karnych. Także warto w razie czego się do nich zgłosić - zwłaszcza, że oni mają ogromne doświadczenie, wiedzę i naprawdę są niezawodni w tym co robią. Sami sprawdźcie sobie dokładnie ich ofertę.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Pomoc prawna

Post autor: polcia »

Prawda jest taka, że każda kancelaria specjalizuje się w innych sprawach. Należy zawsze dokładnie sprawdzić w jakich dziedzinach dany prawnik ma wiedzę i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję. Często, tak jak tutaj adwokatlisek/pl/ jest wyszególniony zakres usług. Niewątpliwie jest to bardzo przydatne i pomocne.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 237
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Pomoc prawna

Post autor: Dareck »

Hejka wszystkim forumowiczom!

Zastanawiam się, czy moglibyście mi polecić jakąś sprawdzoną kancelarię do obsługi prawnej firmy. Muszę właśnie w dość pilnym trybie wybrać coś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym. W Internecie jest tyle różnego rodzaju firm, że ciężko coś wybrać... Czy uważacie, że na przykład taka oferta jak tu https://kancelariafortis.pl/ byłaby ok?
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

kasiunia
Posty: 338
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Pomoc prawna

Post autor: kasiunia »

"Pomoc prawna dla firm, to jeden ze sposobów w jaki instytucje i firmy zewnętrzne mogą nam pomóc w prowadzeniu biznes. Inny sposób to oferty biur rachunkowych a także różnego rodzaju programy informatyczne albo aplikacje wspierające pracę właścicieli firm. Na przykład , tak ważny temat jak zarządzanie budżetem w firmie, można realizować dzięki odpowiednim programom, jakie oferuje firma Primesoft. Nie musisz znać się na wszystkim ale musisz wiedzieć gdzie sięgnąć po pomoc."

Bonia
Posty: 301
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Pomoc prawna

Post autor: Bonia »

Dołącz do CRIDOTEKI Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz cridoteka/pl/kategoria-produktu ... oldingowe/

ODPOWIEDZ