Pomoc prawna

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Pomoc prawna

Post autor: Dareck »

Ostatnio przymierzam się do skorzystania z pomocy prawnej w zakresie upadłości. Może ktoś z was się na tym zna i może mi polecić jakiegoś prawnika? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej kancelarii https://lewandowskikancelaria.pl/upadlosci/ . Jest ona warta zaufania? Opłaca się w nią zainwestować?
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Pomoc prawna

Post autor: polcia »

A tutaj insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/wypadek-w-pracy-w-uk-co-robic/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wypadku w pracy w UK. Macie tam wszystko dokładnie opisane co w takiej sytuacji należy zrobić.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: Pomoc prawna

Post autor: mario24 »

A ten artykuł invelio/com/pl/biznes-i-finanse/dlaczego-warto-zainwestowac-w-stala-obsluge-prawna-firmy już czytaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Można się tam bowiem dowiedzieć sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat stałej obsługi prawnej. Myślę, że warto zgłębić ten temat. Wiele osób ma wątpliwości czy decydować się na takie rozwiązanie czy nie.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Pomoc prawna

Post autor: shine »

Hm, nie wiem za bardzo, co wam powiedzieć. Mogę jedynie zasugerować, że ten prawnik piaseczno to całkiem dobry specjalista w różnego zakresie prawa. No i może w razie czego wam podpowiedzieć niebanalne, choć nadal zgodne z prawem, rozwiązania. Stąd własnie o nim piszę. możecie sprawdzić na stronie kancelarii kontakt do tej pani adwokat.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Pomoc prawna

Post autor: puter »

"Dzięki za wszystkie polecenia!



___

vtechserwis/pl/service/ukladnice-magazynowe/
"

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Pomoc prawna

Post autor: Liza »

Teraz bez problemu można znaleźć pomoc prawną w każdym zakresie. Słyszałam, że kompleksową obsługę prawną w Krakowie prowadzi kancelaria migas-adwokat/pl/ . Zakres obowiązków jest spory, bo prowadzą sprawy z prawa gospodarczego, prawa pracy (pomagają pracodawcom i pracownikom) czy prawa rodzinnego. W razie potrzeby reprezentują klienta w sądzie.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Pomoc prawna

Post autor: expression »

W zeszłym miesiącu miałem dość poważny wypadek - podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych zostałem potrącony i posiadam dosyć poważny uszczerbek na zdrowiu - złamaną rękę oraz wstrząs mózgu. Gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu i posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zastanawiam się czy za potrącenie na pasach odszkodowanie przysługują mi jakieś pieniądze. Z jakim prawnikiem najlepiej się skontaktować w takiej sytuacji?

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Pomoc prawna

Post autor: delikatnaja »

Ja szukając pomocy prawnej trafiłam tu kancelariarzucidlo/pl/kontakt/ To kancelaria prawna, bardzo skuteczna i zaangażowana w sprawy swoich klientów. Ma na swoim koncie 100% wygranych spraw. A pierwsza konsultacja, przedstawienie swojej sprawy jest bezpłatne.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Pomoc prawna

Post autor: mariolka »

Nasza firma ma zamiar zatrudniać pracownice, które z powodu zaistniałej sytuacji na Ukrainie, masowo szukają paracy. Jest to dla nas nowa sytuacja więc znaleźliśmy kancelarię adwokacką która nam pomoże - zobaczcie tu sawickiwspolnicy/pl/prawo-migracyjne/ Temat jest trudny i sami nie ogarniemy wszystkich dokumentów, które nam pozwola zatrudniać parcowników spoza naszego kraju.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Pomoc prawna

Post autor: Lika »

Ja zauważyłam, że coraz więcej kancelarii świadczy takie usługi jak na przykład obsługa prawna firm. Trudno się dziwić, przepisy bardzo szybko się zmieniają, a prowadząc własną firmę warto być na bieżąco. Na stronie internetowej ggk-kancelaria/pl/obsluga-prawna-firm-katowice/ zostało wyjaśnione, jakie działania dokładniej wchodzą w skład takiej obsługi prawnej dla firmy. Jeśli Was to interesuje, to polecam sobie poczytać :)

ODPOWIEDZ