tłumacz specjalistyczny

deborah
Posty: 592
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:56

tłumacz specjalistyczny

Post autor: deborah »

Tłumacz specjalistyczny - jakiego polecacie? chciałabym przetłumaczyć tekst o tematyce medycznej.

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: tłumacz specjalistyczny

Post autor: Viki »

Teraz sporo osób korzysta z różnego typu translatorów aby przetłumaczyć materiały z języka obcego. Nie wiem jednak czy wiecie, że wiele dokumentów musi zostać przetłumaczonych przez tłumaczy przysięgłych. Jeśli macie do przetłumaczenia materiały z języka duńskiego, szwedzkiego lub norweskiego to zerknijcie na ofertę biura tłumaczeń Art of Translation artoftranslation/pl/ .U nich możecie zamówić tłumaczenie online - dokumenty wystarczy wysłać przez specjalny formularz znajdujący się na stronie biura.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: tłumacz specjalistyczny

Post autor: małwa »

Teoretycznie mogę sporo powiedzieć, ale po co? Skoro macie takie miejsca jak reddotranslations/pl/ , bardziej w tym wszystkim rozeznane? Główną placówkę mają w Warszawie, ale prawda jest taka, że ogólnie mogą dla Was pracować online. Nie wiem, zapytajcie, sprawdźcie i wszystko będziecie wiedzieli. Moim zdaniem tak będzie najlepiej.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: tłumacz specjalistyczny

Post autor: lulu88 »

Jeśli chodzi o tłumaczenia specjalistyczne to zanim je zlecisz zapoznaj się z witryną https://darypszczol.pl/jak-zostac-tluma ... ielskiego/ Dowiesz się nie tylko jak zostać tłumaczem ale i no co zwrócić uwagę aby zlecenie zostało wykonane rzetelnie. Dzięki tej wiedzy nie popełnisz błędów i dostaniesz to czego oczekujesz.

ODPOWIEDZ