Konferencja w Poznaniu

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Konferencja w Poznaniu

Post autor: KubaKoso »

Hej, chciałbym zorganizować konferencję w Poznaniu. Szukam więc sprawdzonej sali konferencyjnej, która idealnie sprawdzi się na taką okazję. Korzystaliście z takich usług i możecie coś polecić? Dużo dobrego słyszałem o tej stronce https://www.hoteltraffic.pl/poznan/konferencje . Z tego co widzę to posiadają oni naprawdę przestronne pomieszczenia, gdzie można bez problemu takie wydarzenie zorganizować. Warto się na nich zdecydować?
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

Awatar użytkownika
florence
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:14

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: florence »

Całkiem ciekawa propozycja. Może się skuszę.
Niektóre kwiaty nie pasują do bukietu ślubnego.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: armatka »

Jak chcesz się dobrze przygotowac do konferecnji to polecam Ci zamówic na stronie tworzenieprezentacji/pl multimedialną prezentację na temat tego co masz do przekazania. Takie prezentacje są bardziej merytoryczne niż flegmatyczny wykład na temat planów firmowych. Na pewno będziesz widzie różnice w zabieraniu uwagi.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Konferencja

Post autor: polcia »

A nie lepiej postawić na góry? Pomyślcie o tym. Trzeba umieć zaskoczyć swoich gości i przede wszystkim zapewnić dobre warunki prelegentom. Możecie np. tutaj sprawdzić sobie ofertę. Miejsce jest naprawdę ciekawe i godne uwagi. Mają tam również catering i można wynająć pokoje hotelowe. Wszystko jest w jednym miejscu. Poza tym lokalizacja jest dobra, a to też jest ważne.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: karinaMa »

Nie wiem, czy na pewno dobrym pomysłem byłoby wybieranie właśnie takich miejsc. W końcu dzisiaj jesteście w stanie realnie wpłynąć na to, jak będzie odebrany cały Wasz event. Czuję, że dobrą opcją mogłoby być zastosowanie takich rozwiązań, jakie możecie uzyskać chociażby poprzez hthouseboats/com/sala-konferencyjna/ Dla mnie oczywistym wydaje się, że jeśli zorganizujecie konferencje nad morzem, to będzie się ona cieszyła zdecydowanie większym zainteresowaniem. Powinniście dobrze to przeanalizować.
WPIS REKLAMOWY

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: aniula »

Na spotkanie biznesowe mogę polecić restaurację Bubbles w Warszawie, sama organizowałam tam tego typu spotkanie i jestem bardzo zadowolona. Co do menu, można się dogadać tak, aby każdy mógł spróbować potraw, które lubi, moi goście byli zachwyceni podanymi daniami. Według mnie spełniają oni wszelkie oczekiwania.

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: Kejt »

My organizowaliśmy ostatnio konferencję w stolicy i skorzystaliśmy z usług agencji Eventomi. Bardzo rzetelna firma, konferencja była świetnie zaplanowana i zorganizowana. Jeżeli kiedykolwiek będziemy potrzebować w stolicy eventu czy konferencji to się do nich zgłosimy.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: Dareck »

A jeżeli chodzi o Mazury to jesteście w stanie coś polecić? Osobiście zastanawiam się nad ośrodkiem wczasowym https://jablon-resort.pl/konferencje-na-mazurach/ . Wiem, że mają tam również świetną salę konferencyjną, dlatego można tam również zorganizować konferencję. I to w całkiem solidnych warunkach.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: niakna »

Bez względu na to, gdzie taka konferencja się odbywa, warto też zadbać o konkretne gadżety takie jak chociażby teczki konferencyjne. Najlepiej jak będą posiadać logo firmy, która takie spotkanie organizuje. Można je zamówić m.in w firmie Ateko ateko/pl/kategorie/teczki/. Solidna jakość, rozsądne ceny, realizacja indywidualnych zamówień klienta oraz sprawna ich wysyłka.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: mariola »

Jeżeli chcecie pokazać od całkiem innej strony, to warto byłoby na pewno postawić na wyjazd przykładowo nad morze. Mrzeżyno myślę, że byłoby dobrym miejscem, a konferencję możecie przeprowadzić w eleganckim hotelu Zalewski hotelzalewski/pl/biznes/konferencje . Także jeszcze nad tym pomyślcie.

ODPOWIEDZ