Własna knajpka

Imma
Posty: 91
Rejestracja: 02 lut 2020, 13:00

Własna knajpka

Post autor: Imma »

Przymierzamy się z mężem do otworzenia własnego niedużego lokalu gastronomicznego. Sam lokal już jest, stoliki i inne meble też mamy, potrzebujemy jeszcze cale wyposażenie kuchni. Kto hurtowo sprzedaje takie rzeczy?

Weronika9
Posty: 88
Rejestracja: 05 kwie 2020, 16:35

Re: Własna knajpka

Post autor: Weronika9 »

"Mój facet pracuje w dziale zaopatrzenia w dużym hotelu i jak musi zamawiać jakieś nowe urządzenia gastronomiczne to najczęściej korzysta z usług hurtowni Gastrosilesia. W tym hotelu liczą się z wydatkami więc myślę, że jeśli on kupuje u nich tzn. że jest tanio i dobrej jakości :)

Sama sprawdź co mają w tej hurtowni i w jakich cenach gastrosilesia/pl/
"

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Własna knajpka

Post autor: niakna »

Też marzy mi się własna restauracja, mam nadzieję, ze niebawem to marzenie uda się zrealizować. Rozglądałam się już nawet za miejscami, gdzie mogłabym nabyć piece do wypieku pizzy czy pieczywa i wpadła mi w oko oferta firmy Bakeres bakeres/pl/. Ogromny wybór, rozsądne ceny, możliwość zakupu produktów nowych lub używanych.

Kuba
Posty: 37
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:31

Re: Własna knajpka

Post autor: Kuba »

Macie dobre pomysły, usługi gastronomiczne to bardzo dobry kierunek. Ludzie jeść będą zawsze. Ja bardzo lubię chodzić do dobrych restauracji. Bardzo też podobają mi się stylowe aranżacje wnętrz. W małej własnej knajpce możesz sprzedawać dania na wynos, gotową garmażerkę, napoje... Na pewno potrzebujesz mebli do Twojej knajpki. Zajrzyj na stronę NonameOffice, żeby obejrzeć meble dla firm. Oni mają solidne meble, dla biznesu nonameoffice/pl/krzesla-i-fotele-biurowe/krzesla-konferencyjne/ld-seating-kk/

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Własna knajpka

Post autor: pierniczek »

Cześć. Widzę, że dość dobrze trafiłam jeśli chodzi o temat. Bo jednak nie ma co ukrywać, że w przypadku gastronomii bardzo ważne jest to w jakim miejscu zaopatrujemy się w mięso i nie tylko. I tak też między innymi trafiliśmy na ofertę Karol – Zakłady Mięsne z której warto skorzystać. Bo jest to zakład dla którego tradycja jest bardzo ważna a poza tym mają bardzo duże doświadczenie w tej branży.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Własna knajpka

Post autor: rita32 »

"
Przymierzamy się z mężem do otworzenia własnego niedużego lokalu gastronomicznego. Sam lokal już jest, stoliki i inne meble też mamy, potrzebujemy jeszcze cale wyposażenie kuchni. Kto hurtowo sprzedaje takie rzeczy?
[/quote]


Zależy czego szukasz. Jeśli interesują Cię na przykład garnki i patelnie to poczytaj o marce [url=valdinox/pl/]Valdinox opinie. Mają szeroki wybór takie sprzętu i jest w czym wybierać. To polska marka, która dużą wagę przykład do jakości, solidności i funkcjonalności. Z ich produktów korzystać może na kuchenkach różnego typu. Jestem pewna, że się przydadzą.
"

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Własna knajpka

Post autor: caroline »

Najlepsze lokale gastronomiczne powinny być przede wszystkim dobrze wyposażone. Z pewnością przydadzą się Wam w nich między innymi profesjonalne krajalnice do chleba: gastronet24/pl/krajalnice-do-chleba/53877-krajalnica-pieczywa-wolnostojaca-wkpc4514.html . Te i inne akcesoria gastronomiczne znajdziecie właśnie w ofercie sklepu internetowego Gastronet24.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Własna knajpka

Post autor: polcia »

Różne akcesoria do lokali gastronomicznych na pewno znajdziecie tutaj sklep.polmarkus/com/pl/podklady-pod-tort . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Uważam, że warto przede wszystkim postawić na jakość oraz praktyczne rozwiązania. Należy przede wszystkim stawiać na miejsca, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Własna knajpka

Post autor: rita32 »

Świetny pomysł. Taka własna knajpka to może być świetny pomysł na biznes. Oczywiście trzeba ją odpowiednio wyposażyć. Przydadzą się m.in. szklanki do piwa czy soku, jak te gastropuls/pl/kufle-i-pokale-na-piwo/szklanka-do-piwa-soku-shaker-0-285-stalgast-400119 . No i wyparzarka do nich, bo to must have w knajpce.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Własna knajpka

Post autor: Madamm »

jeżeli chcesz poprowadzić własną knajpę to musisz też pomyśleć o zakupie odpowiedniego sprzętu. Wydaje mi się, że tutaj multigastro/pl/stoly-mroznicze znajdziesz to czego bedziesz potrzebować. Przy prowadzeniu gastronomii bardzo wazny jest odpowiedni sprzęt.

ODPOWIEDZ