Kredyt z doradcą?

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: shine »

Warto wiedzieć, jakie mamy opcje, jeśli musimy już wziąć jakiś kredyt. Ja na przykład wiem, że takie ktorydoradca/pl miejsca nam w tym pomagają. Mamy doradcę finansowego, który wskazuje, co warto, a czego nie warto robić i tak dalej. Ja sama na przykład sprawdzam możliwości, jakie daje mi taki pośrednik. Często znajduje coś, na co sama wpaść nie mogłam. To proste.

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: aniula »

Oczywiście,że możesz wziąć taką gotówkę również w szybkiej pożyczce, jak choćby szybkie pożyczki w credy/pl/ . Tam dostaniesz pieniądze na dowolny cel i to Ty decydujesz ile konkretnie potrzebujesz i na jak długo. Moja kuzynka brała tam pożyczkę i wszystkie formalności załatwiała online. A pieniądze miała raz dwa na swoim koncie bez zbędnych pytań. Więc jakbym miała pożyczać to tylko w sprawdzonych i pewnych miejscach

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: pamira »

Na pewno dla większości osób to jest dobra opcja, ale czy tak w pełni u każdego, to nie wiem. Zobaczymy, bo jednak czasem można się w coś niechcianego wpakować i co wtedy? Na pewno kogoś, kto się zna na windykacji się przyda. Może kancelaria Eurolege Antywindykacja wam pomoże? Tu macie fachową pomoc z każdego rodzaju długiem. Z pewnością nie zostawią was samych z danym kłopotem, o to się bać nie musicie.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: małwa »

Moim zdaniem to będzie najrozsądniejsza opcja, zwłaszcza jeśli interesuje nas kredyt np.: tego kredytopole/pl/kredyty-hipoteczne-opole/ rodzaju. Wiadomo przecież, że oferty banków są różne, od tych naprawdę wartych uwagi, po takie, które należy omijać z daleka. Tak samo jest z parabankami. Warto po prostu to sprawdzić z kimś, kto się zna.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: polcia »

Ja tak wzięłam w Nest Bank kredyt przez pośrednika. Spłaciłam go wcześniej i potem miałam problem z odzyskaniem prowizji. Początkowo to na nawet nie zorientowała się, że należy mi się zwrot opłaty pobranej przez pośrednika, ale koleżanka mnie uświadomiła. Trafiłam do Lextio. Tutaj zwrotyprowizji/pl macie na nią namiar. Szybko i sprawnie działają.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: nusia »

A co myślicie o karcie kredytowej od AXI CARD? Trafiłam dzisiaj na axi-card/pl/aktualnosci i zastanawiam sie nad wzięciem karty dla siebie. Karta nie pobiera żadnych opłat i nic nie kosztuje jeśli nie jest używana, więc może sobie leżeć w szufladzie i czekać na moment gdy będzie potrzebna.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: delikatnaja »

Też ostatnio zainteresowałam się w inwestowaniem w fundusze. Bardzo zaciekawiła mnie ta oferta tu generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/chce-zabezpieczyc-przyszlosc-dzieci Inestycja w przyszłość dziecka jest chyba najważniejza dla każdego rodzica. Warto więc sprawdzic te możliwosci by ułatwić dziecku start w dorosłe życie.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: puter »

Najważniejsze jest to, abyś miał pewność, że kredyt jest korzystny i bezpieczny. Biorąc kredyt we frankach nie przemyślałem tego dobrze, a konsekwencje swojego czynu ponoszę do dziś. Całe szczęście udało mi się znaleźć wpis: lautora.eu/jak-uniewaznic-kredyt-we-frankach/ . Dzięki niemu wiem co mogę zrobić, aby unieważnić swój kredyt.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: mariolka »

Jeśli mowa o kredycie na kupno mieszkania, to bardzo ciekawą ofertę ma biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro ma dużą ofertę mmieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Ale co ważniejsze dla swoich klientów przygotowali pakiet dodatkowych usług w którym jest min kredyt hipoteczny.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Liza »

Kredyt z doradcą to najlepsze rozwiązanie. Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenie ciężko wybrać kredyt o najbardziej optymalnych warunkach. Pomocni będą ci doradcy kredytowi optymalnykredyt/pl/. Udzielają wsparcia klientom indywidualnych i firmowym. Ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Można umówić się na darmowe spotkanie w Warszawie. Także warto moim zdaniem skorzystać.

ODPOWIEDZ