Kredyt z doradcą?

pamira
Posty: 187
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Kredyt z doradcą?

Post autor: pamira »

Witajcie, mam do was małe pytanie odnośnie kredytów i innych zobowiązań. Czy kiedykolwiek przy którymś z nich pomagał wam doradca kredytowy Gdańsk ? Jeśli tak, to jak oceniacie jego prace i wyszukiwane oferty? Zastanawiam się nad spotkaniem z nim i szukam opinii.

akacja56
Posty: 18
Rejestracja: 19 paź 2020, 16:46

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: akacja56 »

Taki kredyt z doradcą to fajna sprawa, bo zawsze doradzi coś w sprawie kredytu. Wstępnie zdolność można sprawdzić na kalkulator/pl/zdolnosc-kredytowa/ , gdzie mają wiele ciekawych propozycji na dobrych warunkach i porównać zawsze możesz wstępnie.

bajeczna
Posty: 63
Rejestracja: 23 lip 2020, 07:27

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: bajeczna »

Z reguły tak to jest, że jak decydujemy się na zaciągnięcie jakiegoś kredytu to lepiej jest zgłosić się do dobrego i sprawdzonego doradcy kredytowego. Dlatego też zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję to chcemy dowiedzieć się wszystkiego na temat kredyty frankowe . Bo słyszałam, że wiele osób jak już to decyduje się właśnie na taki kredyt

shine
Posty: 134
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: shine »

Wy wcale nie sądźcie, że doradca finansowy Puławy to coś nowego, albo nieczęsto wykorzystywany sposób na kredyt. Nic z tego. Tak naprawdę takie osoby są zdecydowanie lepsze i skuteczniejsze i dlatego bardzo dużo osób korzysta właśnie z ich pomocy. Ja sama dziś bym też chętnie się poradziła.

mariola
Posty: 109
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: mariola »

Według mnie jak macie taką możliwość to zdecydowanie warto byłoby postawić na doradcę kredytowego. I warto też poczytać sobie informacji na temat poszczególnych kredytów, instytucji finansowych, warto wiedzieć co to jest bankowy tytuł egzekucyjny przedawnienie i z czym się wiążę. Lepiej mieć świadomość, jak bywa ryzykowne wzięcie kredytu.

Liza
Posty: 62
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Liza »

Najłatwiej i najszybciej można dostać pożyczkę przez internet. Szczegóły znajdziecie tutaj monebay/pl/kredyt-gotowkowy . Można u nich się ubiegać o pożyczkę w wysokości nawet kilkuset tysięcy złotych. Pieniądze można otrzymać szybciej, bo niekoniecznie są one od banków, ale mogą być od podmiotów zewnętrznych, np. od firm. Może się o nią starać każdy.

Dosia
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Dosia »

Ja szukałam różnych informacji o kredytach gotówkowych i w rezultacie trafiłam na taka ciekawą stronę ofio/pl/biznes/84208/jak-wziac-kredyt-gotowkowy-przez-internet/ . Bardzo dokładnie jest tu opisane, na czym polega taki kredyt przez internet. Istotne jest to, że przy jego braniu trzeba koniecznie zwrócić uwagę na parę spraw. Szczególnie chodzi o bezpieczeństwo.

polcia
Posty: 139
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: polcia »

W pierwszej kolejności warto zastanowić się czy chcecie wziąć kredyt gotówkowy czy lepiej hipoteczny. Poczytajcie sobie tutaj tulodz/pl/kredyt-gotowkowy-czy-hipoteczny-na-ktory-sie-zdecydowac,sp,146 na ten temat. Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, z którego można się sporo dowiedzieć i dzięki temu podjąć właściwą decyzję.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: pierniczek »

Jak już to wiadomo, że najlepiej jest wziąć kredyt przy pomocy doradcy. Ja zastanawiam się nad tym czy by takiego kredytu nie zaciągnąć aby zainwestować. Bo dowiedziałam się, że fundusze inwestycyjne zamknięte to bardzo opłacalne inwestycje. Także może i dla mnie także okazać się to bardzo dobrym wyborem.

rita32
Posty: 140
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: rita32 »

Różnie z tym bywa. Moim zdaniem warto sprawdzić oferty kredytów z doradcą, ale także samodzielnie poszukać ofert pożyczek. Wbrew pozorom kredyt i pożyczka to nie to samo. I poszukiwania odpowiedniego produktu mogą być różne. Rzuć okiem tu wygodnepozyczki/pl/pozyczka-pozabankowa . Jest sporo informacji o pożyczkach pozabankowych, które warto wykorzystać w praktyce.

ODPOWIEDZ