Usterki w samochodzie

puter
Posty: 130
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: puter »

U mnie usterkami w samochodzie zajmuje się serwis ale tam zabiera go mój ubezpieczyciel bo mam taką usługę dodatkową tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ wykupioną i wam też ją polecam. Wyliczcie sobie u nich składkę bo ja mam dośc niską.

kasiunia
Posty: 170
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: kasiunia »

Jeśli mamy samochód to będziemy super szczęściarzami jeśli będzie on bezawaryjny. W zasadzie to nie możliwe bo samochody psuły się zawsze, to w końcu urządzenia mechaniczne i zawsze może się coś stać czy zepsuć. Bardzo ważną sprawą jest by wymieniać materiały i części eksploatacyjne w określonym terminie, to zdecydowanie wydłuża żywotność samochodu i sprawia ,że samochody psują się mniej. Korzystamy z mężem z nowego serwisu Pokato ,gdzie znajduje się cały dział - ogłoszenia motoryzacja .Tam możemy dostać części samochodowe oraz eksploatacyjne części i materiały.

jusia
Posty: 136
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: jusia »

Z samochodami to niestety nigdy nic nie wiadomo. Czasem psują się w najmniej oczekiwanych momentach. Wtedy nie pozostaje nic innego niż pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/ . Polecam ich usługi, będziecie zadowoleni.

kasiunia
Posty: 170
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: kasiunia »

Kwestia usterek w samochodzie powinna byc zawsze brana pod uwagę - w końcu samochód to urządzenie, które może się popsuć. Im bardziej skrupulatnie będziemy zwracać uwagę na terminową wymianę części i materiałów eksploatacyjnych tym usterki będą zdarzały się rzadziej.Doskonale tez wiemy ,że samochód wymaga ciągłego dbania o karoserię, tapicerkę, opony itp... do tego potrzebne nam będą kosmetyki dedykowane do określonych materiałów - https://www.carstyle.pl/kosmetyki-samochodowe/ .Zajrzyjcie tutaj by zobaczyć na co można liczyć w tej kwestii.

Lika
Posty: 235
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: Lika »

A czy komuś z Was przytrafiła się kiedykolwiek awaria wału napędowego w samochodzie? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://takiewaly.pl/demontaz-walu-napedowego/, że w takim wypadku najlepiej taki wał zdemontować i zamontować nowy. A Wy jak sobie poradziliście? Korzystaliście z pomocy mechanika?

ODPOWIEDZ