Zakup samochodu

caroline
Posty: 225
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Zakup samochodu

Post autor: caroline »

Można też wziąć pod uwagę przyciemnianie szyb w samochodzie. Dla mnie taki efekt jest ekstra. Na stronie https://dm-auto.pl/?s=0523 znajdziecie więcej informacji na ten temat.

puter
Posty: 636
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Zakup samochodu

Post autor: puter »

shine pisze:
22 lut 2021, 16:36
Ja to zanim samochód kupię, będę musiała pomyśleć o tym, żeby zdać prawo jazdy. To w końcu jest najważniejszy element, prawda? I mam coś takiego prawojazdy-poznan/com/pl/ na oku. Czy tutaj naprawdę można łatwo zdać prawko?
Moim zdaniem duże znaczenie ma również to, jak przebiegł u nas kurs i jak zostaliśmy do egzaminu przygotowani. To ma spore znaczenie, bo wiemy co nas czeka. Może spróbuj wykupić jeszcze jazdy gdzieś indziej? Na przykład ELKA SCHOOL ? Wiem, że ciężko postawić się w takiej sytuacji, ale może w końcu się uda. I dotyczy to wszystkich osób, które mają z tym problem.

jusia
Posty: 232
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Zakup samochodu

Post autor: jusia »

Czasem nie damy rady dojechać samochodem do warsztatu. Szczególnie w sytuacji, kiedy auto w ogóle nie odpala. Wtedy przyda się pomoc drogowa i holowanie na lawecie Warszawa Zakrzewski: https://zakrzewski-holowanie.pl/ . Warto się z nimi skontaktować także w przypadku wypadku lub stłuczki.

ODPOWIEDZ