Serwis samochodowy

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Serwis samochodowy

Post autor: Dareck »

Cześć! Tak jak w tytule... Chciałbym niedługo skorzystać z usług serwisu samochodowego w Katowicach, jednak nie wiem na jaki powinienem się zdecydować. Poszperałem trochę w sieci na ten temat i trafiłem ostatecznie na tą stronę https://auto-klinika.pl/. Myślicie, że warto się na nich skusić? Z tego co widzę to ich oferta jest naprawdę atrakcyjna. Dodatkowo można na ich stronie znaleźć ich dotychczasowe realizacje. Wyglądają one naprawdę nieźle. Może ktoś z was miał z nimi już styczność? Są oni warci zaufania? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za waszą pomoc! Czekam na odpowiedzi.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Lika »

A co, jeśli auto zepsuje się w trasie? Czy wiecie, jak w takiej sytuacji skutecznie znaleźć pomoc drogową w pobliżu? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej infomoto/com/pl/jak-znalezc-pomoc-drogowa-w-radomiu/, jak takiej pomocy szukać w Radomiu. Polecam zajrzeć, jeśli i Was to interesuje ;)

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Serwis samochodowy

Post autor: kasiunia »

Zaprzyjaźniony serwis samochodowy to ważna sprawa, nikt jednak za was nie będzie pamiętać o nadchodzących terminach przeglądów oraz wymianie materiałów i części eksploatacyjnych. Pamiętajcie też, aby regularnie myć wasze samochody by wyglądały zawsze jak nowe. Do czyszczenia i mycia używajcie dedykowanych preparatów i tak na przykład do czyszczenia felg samochodowych używajcie tego preparatu - carstyle/pl/produkt/tenzi-600ml-krwawa-felga-116/ .Felgi są jak nowe .

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Serwis samochodowy

Post autor: puter »

Ja na serwis z moim pierwszym autem które właśnie kupiłem muszę jechać. A tutaj beesafe/pl/porady/oc-dla-mlodego-kierowcy/ już oglądam ofertę na dobre ubezpieczenie bo to jednak dla mnie ważne żebym nie przepłacił, wolę auto lepiej urządzić.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Serwis samochodowy

Post autor: jolanta4060 »

Ja od lat korzystam z usług serwisu samochodowego OMT z Tarnowa omt-serwis/pl. Wykonują swoją pracę fachowo, bez naciągania klienta. Miałam do czynienia również z innymi serwisami ale jednak zawsze wracam do OMT :D

ODPOWIEDZ