Jak dbacie o swój samochód?

tadekeloel
Posty: 62
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: tadekeloel »

W jaki sposób dbacie o swój samochód? Sprzątacie sami czy korzystacie z auto detailingu? Ja osobiście lubię oddać samochód do auto spa, wnętrze wtedy wygląda jak nowe. Każdemu będącemu w Łodzi i okolicach polecam Auto Spa purebrothers/pl/. Wielokrotnie czyścili wnętrze mojego auta i za każdym razem byłem bardzo zadowolony :)

puter
Posty: 484
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: puter »

Myslę że jedną z ważniejszych rzeczy w dbaniu o swoje auto jest wykupienie mu dobrej polisy oc i ac. Tutaj compensa/pl/ macie jedną z lepszych ofert jakie znalazłem niedawno jak zmieniałem mojemu autu polisę.

nusia
Posty: 221
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: nusia »

W jaki sposob dbacie o skrzynię biegów w samochodzie? Ja dzisiaj trafiłam na ceramizer/pl/sklep/ceramizer-cbat-do-automatycznych-skrzyn-biegow/ i zastanawiam sie nad skorzystaniem z tej oferty. podobno te preparaty bardzo skutecznie chronią i regenerują skrzynie biegów i nie tylko

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 237
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: Dareck »

Hejka.

Poszukuję na terenie Katowic sprawdzonego mechanika samochodowego. Ja sami pewnie wiecie, ciężko jest o dobrego fachowca, a dopiero co się przeprowadziłem do Katowic. Będę niezwykle wdzięczny za wszelkiej maści porady w tym zakresie tematycznym. Czy sądzicie, że np. taka oferta jak tutaj byłaby ok https://auto-klinika.pl/mechanika ?
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Lika
Posty: 270
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: Lika »

A czy ktoś z Was zmaga się może z gwiżdżącą turbiną w swoim samochodzie? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę http://www.auto-poradnik.pl/gwizdzaca-t ... n-problem/. Dowiecie się z niej, jak możecie rozwiązać ten problem ;)

kasiunia
Posty: 338
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: kasiunia »

W kwestii naszego zdrowia jak to się mówi - lepiej zapobiegać niż leczyć. To samo dotyczy sytuacji kiedy mówimy o naszym samochodzie. Jeśli będziemy o niego odpowiednio dbać to podczas jazdy nigdy nas nie zawiedzie. Oczywiście trzeba mieć swojego zaufanego mechanika ale często potrzebujemy też różncyh drobnych akcesoriów samochodowych. Bez wątpienia znajdziecie je w jednym ze sklepów w galerii Homepark Targówek w Warszawie.

jusia
Posty: 203
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: jusia »

Warto wiedzieć, co w różnych sytuacjach zrobić. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa Kołobrzeg 24h holowanie na lawecie: http://pomocdrogowa.kolobrzeg.pl/ . Ich usługi Wam serdecznie polecam. Przyjechali w piętnaście minut na miejsce wypadku. Byłam bardzo zadowolona.

ODPOWIEDZ