Fotelik dla dziecka?

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Fotelik dla dziecka?

Post autor: Liza »

Moje dziecko strasznie nie lubi jeździć w foteliku. Wiadomo, że jest to obowiązkowe, ale nie chcę go męczyć. Znalazłam informację o Smart Kid Belt. Są to pasy, które mogą zastępować fotelik. Są proste w montażu i przeszły wszystkie testy bezpieczeństwa. A Wy co sądzicie o takim rozwiązaniu? Korzystacie z nich?

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: wiki07 »

Ja też często podróżuję z synkiem i znalazłam informację, że Smart Kid Belt mogą być alternatywą dla fotelika. Wiadomo, że nie zawsze jeździmy własnym samochodem, więc taki gadżet jest przydany np. w taksówce. Pasy mają homologację i wszystkie testy bezpieczeństwa. Polecam odwiedzić ich stronę, tam jest więcej szczegółów smartkidbelt/com/pl/.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: rita32 »

Wiadomo, że fotelika nie da się zastąpić, ale jeśli chodzi o podróżowanie z dziećmi, to warto zaopatrzyć się w Smart Kid Belt, żeby poprawić ich bezpieczeństwo. Łatwo się je instaluje i można ich użyć w każdym samochodzie, także wypożyczonym czy w taksówce. Pasy przeszły przez też testy bezpieczeństwa.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: KatC »

A możecie polecić mi dobry wózek dla dziecka? Fotelik tak się składa, że już mam, ponieważ dostałam chociaż wiem, że przyda mi się dopiero za jakiś czas, ale chodzi mi teraz o wózek. Słyszałam dobre opinie i oglądałam fajną recenzję wózka od insevio/com/. Zostawiam tutaj też recenzję:
youtube/com/watch?v=uwhNpRyhIBQ&t=6s. Podoba mi się wygląd i funkcjonalność, ale będę wdzięczna za Wasze opinie.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: jolanta4060 »

Polecam wózek od venicci/pl/ :) Niewielka waga i szybko składająca się spacerówką to największy atut tego wózka, bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru i na pewno będzie nam dobrze służył :) Użytkuje go głównie na mieście, za to jestem super zadowolona z tego koszyka. Całe zakupy przy okazji spaceru mogą niego wsadzić.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: twórcza »

Doskonale was rozumiem, bo młodzi rodzice zawsze mają problem z wyborem odpowiedniego fotelika dla swojego dziecka. W końcu tutaj bierzecie się pod uwagę wiele aspektów - odpowiednie bezpieczeństwo, komfort, także kwestie zdrowotne. Bo chcemy coś takiego, co nie będzie mieć negatywnego wpływu na kręgosłup dziecka. A zauważyłam, że przykładowo model Pixel PRO avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel-pro?color=BeigePro02 - wszystkie takie cechy posiada w sobie.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: rita32 »

Dobry fotelik to podstawa. Jest nie tylko obowiązkowym elementem wyposażenia, ale też podnosi bezpieczeństwo dziecka w pojeździe. Wybór fotelików jest duży. W sklepie Tulisie na przykład sprawdźcie. Tutaj tulisie/pl/foteliki-samochodowe-dla-dzieci-niemowlat macie bezpośredni namiar. Po pierwszych zakupach u nich zyskujecie stały rabat 10% więc kolejne zakupy to kolejna oszczędność.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Fotelik dla dziecka?

Post autor: puter »

Fotelik mam po starszym dziecku, ale większym problemem dla mnie jest wybranie solidnego wózka rok po roku. Zależy mi na tym, aby umożliwiał obojgu dzieciom drzemkę w spacerówkach, bo starszy syn uwielbia spać na spacerach. Cavoe Avec spełnia te wymaganie, jest lekki i zgrabny. Myślę, że dla mnie będzie to idealne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ