Sprowadzanie auta ze Szwecji

Awatar użytkownika
Mamrot
Posty: 94
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:07

Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: Mamrot »

Hejka! Czy ktoś z was zna się na sprowadzaniu auta ze Szwecji? Od jakiegoś czasu sporo się nad tym zastanawiam i szukam ciekawych artykułów na ten temat. Możecie coś polecić? Przeglądając wczoraj internet trafiłem na ten link https://www.carforfriend.pl/eksport-i-r ... e-szwecji/ . Warto skorzystać z tych informacji, czy lepiej poszukać czegoś innego? Dajcie znać, dzięki!
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: Lika »

A skoro już mowa o zakupie nowego samochodu, to jakie marki aut najbardziej lubicie? Macie jakieś swoje ulubione? Mi na przykład bardzo podobają się samochody marki Seat. Sporo na ich temat można się dowiedzieć na przykład ze strony internetowej ohseat/pl. Tak więc jeśli również Was to interesuje, to polecam tam zajrzeć i sobie poczytać ;)

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: caroline »

Jeśli chodzi o zakup samochodu to warto wziąć pod uwagę różne możliwości. Jedną z nich jest zakup auta nowego z salonu. Co powiecie na samochody marki Hyundai? Tutaj znajdziecie wyszukiwarkę takich aut: nordauto.hyundai/pl/ .

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: tadekeloel »

Mogę polecić fachowców z autotesto/pl , brat sprowadzał z ich pomocą auto z Danii i pokazał mi raport jaki od nich dostał, tak dokładnego opisu samochodu to nawet w fabrykach nie mają ! Kojarzy ktoś ich może z programów na tvn? Kto ciekawy to zachęcam do zerknięcia na taki przykładowy raport jaki przygotowują na ich stronie

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: puter »

Jak checie sprowadzić auto z zagranicy to tutaj beesafe/pl/porady/mandat-z-fotoradaru/ macie opisane też o tym jak to wygląda jeśli dostaniecie mandat z fotoradaru. Takie auto musi mieć też oczywiście ważne ubezpeiczenie,

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: jusia »

A co powiecie na takie rozwiązanie jak sprawdzenie samochodu przed zakupem warszawa: auto-inspekcje/pl/ ? Uważam, że w przypadku zakupu auta używanego jest to bardzo dobra opcja i warto pomyśleć o niej poważnie.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Sprowadzanie auta ze Szwecji

Post autor: caroline »

W moim przypadku świetnie sprawdziła się pomoc drogowa i holowanie Adam Śliwko Olsztyn: http://pomocdrogowa.olsztyn.pl/ . Bardzo mi pomogli na drodze. Myślę, że Tobie też mogą przydać się te namiary.

ODPOWIEDZ