Usterki w samochodzie

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Usterki w samochodzie

Post autor: Kejt »

Niedawno miałam drobny wypadek.. Zbyt bliskie spotkanie z sarną na drodze... Na szczęście zwierzakowi nic się nie stało, za to mój reflektor znaczni ucierpiał. Mąż zabrał samochód do swojego sprawdzonego serwisu xenon24.eu/ . Tam fachowcy zadbali o to aby naprawić mój reflektor a przy okazji mąż zdecydował się na ozonowanie klimatyzacji. Dobrze jest mieć kogoś kto zadba o samochód bo ja nie miałabym pojęcia gdzie się zgłosić.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: pamira »

Od usterek samochodowych to ja mam kogoś. To mój mąż - mechanik ;) . Jak dużo mnie kosztuje, żeby się na niego nie wściekać, wiem tylko ja ;p . Dobrze naprawia samochody, ale czegoś takiego jak folia ochronna detailkingkrakowpoludnie/pl/folia-ochronna-ppf/ nie położy. I musimy szukać alternatywy.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: rita32 »

Jak to mówią - mały samochód, mały problem. Jest wiele warsztatów, które mogą się zająć osobówkami. Gorzej z taką pomocą jeśli chodzi o naprawy samochodów ciężarowych. Tu potrzebny jest profesjonalny serwis. Dlatego zostawiam namiary na nich serwisalltrucks/pl/serwis-samochodow-ciezarowych/ . Wiem, że potrafią kompleksowo zająć się pojazdami ciężarowymi.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: caroline »

Warto też wystrzegać się usterek w samochodzie używanym. Dlatego przed jego zakupem najlepiej skorzystać z takiej opcji jak pomoc przy zakupie samochodu lublin: auto-inspekcje/pl/ . To bardzo duże ułatwienie.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: polcia »

Warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj citymag/pl/jak-podlaczyc-radio-samochodowe-w-aucie/ . Można się tam między innymi dowiedzieć jak podłączyć radio w aucie. Myślę, że taka wiedza na pewno się przyda jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione. Uważam, że warto się tam rozejrzeć, ponieważ jest tam również sporo innych praktycznych artykułów, które mogą się okazać niezwykle przydatne.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2021, 22:08 przez polcia, łącznie zmieniany 1 raz.

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: tadekeloel »

Podczas wykrycia nawet drobnych usterek od razu korzystam z pomocy warsztatu, bo profesjonalnie podchodzą do tematu i od razu rozwiązują problem. Korzystam od jakiegoś z czasu z usług omt-serwis/pl/ i nie ma sobie równych w Tarnowie i okolicach ;)

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: Dareck »

Moja żona ostatnio jak wracała z pracy miała stłuczkę - kierowca wymusił na niej pierwszeństwo. Od razu po kolizji zadzwoniła do mnie - bardzo się tym przejąłem, ale całe szczęście wyszła z tej sytuacji bez szwanku. Dało mi to do myślenia, dlatego teraz na drodze staram się zachowywać szczególną ostrożność. Jeżeli chodzi o samochód - oddałem go do lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/ i muszę przyznać, że panowie wykonali fenomenalną robotę. Po stłuczce nie ma śladu, a auto wygląda jak nowe, dlatego jestem zadowolony. Pamiętajcie - zachowajcie ostrożność na drodze!
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: małwa »

Oj, na niektóre sprawy to nic nie poradzimy, na przykład zawieszenie. Tu się czasem coś dzieje i nic nie zrobisz, tylko musisz naprawić. W razie wypadku warto z kolei mieć opłacone ubezpieczenie samochodu poznań g.page/uwgpo , by, jeśli wypadek zdarzy się z naszej winy, to po prostu ubezpieczyciel pokrył wyrządzoną szkodę. Nasz samochód może nie być od ręki naprawiony, ale poszkodowanego owszem.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: jusia »

Nie zawsze na ten serwis uda się nam dojechać. Czasem trzeba skorzystać z takich usług jak holowanie. Polecam więc zainteresować się takim rozwiązaniem jak tania pomoc drogowa Warszawa 24h holowanie aut: wawa-hol/pl/ .

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Usterki w samochodzie

Post autor: mariola »

Usterki w samochodzie - to normalność. W końcu jest to coś z czego cały czas praktycznie się korzysta... Drobne usterki to jeszcze nie problem, bo większość z nich można nawet samodzielnie naprawić. Na pewno jednak warto co jakiś czas odwiedzić mechanika, aby mieć pogląd na to - co ewentualnie wymienić etc. Możecie przy okazji zapytać się jakie gadżety do samochodu dla dziewczyn, czy ogólnie warto kupić. W końcu fajnie jest mieć autko komfortowe i funkcjonalne.

ODPOWIEDZ