Opony zimowe

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Opony zimowe

Post autor: Kejt »

Cześć! Żeby przygotować swoje auto do zimy, potrzebowałam dobrych opon zimowych, które ciężko miałam znaleźć. Na szczęście kolega podsunął mi stronę ceneolokalnie/pl/ na której znalazłam w super cenie opony do swojego auta. Koniecznie sprawdź

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Opony zimowe

Post autor: Lika »

A skoro już mowa o oponach, to co sądzicie o takich firmach jak na przykład mobilnyserwis24h/pl/kontakt/, które świadczą usługi mobilnego serwisu opon? Czy warto Waszym zdaniem z takich usług korzystać? Czy ktoś z Was miał może wcześniej z taką firmą do czynienia?

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Opony zimowe

Post autor: jolanta4060 »

Jeśli szukacie miejsca, gdzie wymienicie swoje opony to polecam serwis w Tarnowie, a dokładniej omt-serwis/pl/usluga/opony-letnie-tarnow/ :) Ja naprawdę byłem zadowolony, wszystko profesjonalnie, a sam serwis świadczy kompleksowe usługi.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Opony zimowe

Post autor: rita32 »

Szukaj w sieci. Tam jest największy wybór opon. Tym bardziej jak znajdziesz dobry sklep, z markowymi oponami. Popatrz tu na przykład miwan/pl/szukaj/?marka=Viking. Jest w czym wybierać. Różne modele, także zimowe, o różnych parametrach. I do tego konkurencyjne ceny. Warto więc rzucić okiem.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Opony zimowe

Post autor: twórcza »

Natomiast ja dowiedziałam się ostatnio, że za oponami to warto się rozglądnąć u firmy link alleopony24/pl - tam możecie znaleźć wszystkie rodzaje opon i to w przystępnej cenie. Także według mnie opłaca się tam zajrzeć i sprawdzić sobie, co jest dostępne i wybrać odpowiedni model do swojego pojazdu.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Opony zimowe

Post autor: puter »

Ja opony zimowe do mojego auta sprzedałem razem z nim, nowe auto będę miał ale na krótko tylko więc dla niego szukam polisy na oc na miesiąc, jakieś polecacie? Tutaj beesafe/pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ widziałem że coś takiego oferują.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Opony zimowe

Post autor: caroline »

No właśnie - a co z oponami? Warto znaleźć dobry serwis, który oferuje usługi związane z wulkanizacją. W moim przypadku jest to wulkanizacja Kraków Euro-Wulkan: https://euro-wulkan.pl/ . Polecam serdecznie usługi tej firmy.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Opony zimowe

Post autor: mariola »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to warto też wspomnieć tutaj o firmie opony24 - ponieważ u nich macie dostęp też do najróżniejszych opon: od samochodowych, po przemysłowe, czy ciężarowe. Także macie szerokie u nich możliwości.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Opony zimowe

Post autor: puter »

Zimowe opony mam zmienione ale niedługo znów na letnie trzeba zmieniać. I zmieniać też będę ubezpiecznie samochodu OC bo te które mam obejmuje za mały zakres. Jestem z niego niezadowolony wam powiem.

ODPOWIEDZ