Zakup samochodu

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Zakup samochodu

Post autor: jusia »

Moim zdaniem każdy właściciel pojazdu powinien mieć swojego stałego mechanika, który zna nasze auto od podszewki. W moim przypadku jest to Auto Serwis Premium Kowale Gdańsk: autoserwispremium/pl/ . Jestem z nich bardzo zadowolona i zawsze bardzo chętnie do nich wracam.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Zakup samochodu

Post autor: expression »

Po zakupie pierwszego auta nie miałam pojęcia, że jak zakończy się polisa z poprzedniego właściciela, to następna będzie liczona na bazie mojego stażu i sporo zapłaciłam. W artykule mlodzinadorobku/pl/od-czego-zalezy-wysokosc-oc/ możecie dowiedzieć się co wpływa na cenę OC - u mnie był to brak stażu czyli brak zniżek i duża pojemność silnika. Za OC zapłaciłam prawie połowę pensji.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Zakup samochodu

Post autor: puter »

Jak chcecie kupić auto to tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ polecam wam do niego ubezpieczenie. Dlatego że oni mają najniższe składki, sam to sprawdziłem i też ich wybrałem dla mojego samochodu.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Zakup samochodu

Post autor: Madamm »

Warto także zainteresować się samochodami marki Hyundai. Tutaj można kupić takie auta i różne akcesoria do nich: nordauto.hyundai/pl/o-firmie/kontakt/samochody-uzywane-nord-auto-hyundai-warszawa . Warto zajrzeć do dealera i zapoznać się z ofertą.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Zakup samochodu

Post autor: kasiunia »

Wiadomo ,że dobrze jest kupic nowy samochód ale czy zawsze tak się dzieje. Myślę wręcz ,że w większości przypadków kupujemy samochód używany. Trzeba go oczywiście dobrze sprawdzić, tj. dokumenty i stan techniczny. Nie zmienia to jednak faktu ,że prędzej czy później potrzebować będziemy dostępu do dobrych i sprawdzonych częsci zamiennych. Mój mąż znalazła takie miejsce - incar/pl/ .To sklep internetowy z częściami do każdego samochodu. Podaj swój VIN i znajdziesz każdą część.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Zakup samochodu

Post autor: lulu88 »

Jak zakupisz auto to przyda się odpowiednia polisa OC i AC a wtedy odwiedź tą witrynę superpolisa/pl/partner/compensa/ gdzie masz możliwość zawierania umów online i porównywania ofert ubezpieczycieli. Jeśli chodzi o auto to oferta towarzystwa Compensa będzie idealna. Zresztą wykorzystaj możliwości portalu.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Zakup samochodu

Post autor: caroline »

Możesz także wziąć pod uwagę na przykład sprowadzanie auta na zamówienie: auto-inspekcje/pl/sprowadzanie-aut-na-zamowienie/ . Takie auto to spora oszczędność - tym bardziej, że ceny nowych samochodów ciągle idą w górę. Koniecznie pomyśl o takiej możliwości.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Zakup samochodu

Post autor: nusia »

Jesli chcesz otworzyć stację paliw to polecam zgłosić się do tsg-solutions/com/pl/dystrybutory-paliwowe/ Ta firma ma ogromne doświadczenie w budowie stacji paliw oraz stacji ładowania. Poza tym w ich ofercie znajdziesz wyposazenie stacji.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Zakup samochodu

Post autor: twórcza »

Opłaca się również kupić samochód używany, bo to wyjdzie was z reguły dużo taniej. Chociażby brat kupił teraz lekko uderzony samochodzik za grosze i teraz go reperuje. A właśnie znalazł sklep e-lakiernik.net, gdzie dostępna jest szpachla uniwersalna i różne inne tego typu rzeczy.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Zakup samochodu

Post autor: KubaKoso »

Cześć. Mam właśnie dylemat z wyborem naprawdę dobrej firmy od diagnostyki komputerowej. Macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie i dalibyście radę coś zasugerować? Ja się obecnie zastanawiam, czy na przykład taka oferta byłaby ok https://auto-klinika.pl/diagnostyka_komputerowa Co o tym sądzicie?
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

ODPOWIEDZ