Zakup samochodu

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Zakup samochodu

Post autor: caroline »

Coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem auta nowego z salonu. Myślę o samochodzie elektrycznym - bo tych na ulicach jeździ coraz więcej. Jak sądzicie, czy Audi E-Tron wallbox/pl/blog/samochod-elektryczny-audi-e-tron będzie odpowiednim wyborem?

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Zakup samochodu

Post autor: pamira »

Ok, rozumiem, że to naprawdę średnio wygląda, ale czy możecie mi powiedzieć, czy również inwestujecie w autko, zaraz po zakupie? Mam na myśli na przykład to, czy wygłuszanie samochodów robicie? Ja się nad tym mocno waham, bo jednak jest to rzecz, jakiej nigdy wcześniej nie robiłam. A kto wie, może to dobrze wpłynie na komfort jady.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Zakup samochodu

Post autor: shine »

Ja to zanim samochód kupię, będę musiała pomyśleć o tym, żeby zdać prawo jazdy. To w końcu jest najważniejszy element, prawda? I mam coś takiego prawojazdy-poznan/com/pl/ na oku. Czy tutaj naprawdę można łatwo zdać prawko?

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Zakup samochodu

Post autor: pierniczek »

Jeśli chodzi o samochód kupno to wcale to takie łatwe nie jest. Niby mamy wybrany model i markę samochodu ale mimo to ciężko jest nam się na jakiś konkretny zdecydować. Ale na szczęście teraz mamy bardzo dużo różnych portali z samochodami więc można tam oglądać samochody do woli. A dopiero potem możemy umówić się w kilku miejscach na oglądanie samochodu i w ten sposób podejmiemy najlepszą decyzję co do zakupu samochodu.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Zakup samochodu

Post autor: polcia »

Na stronę Unilink, a dokładnie tutaj unilink/pl/porady/co-to-jest-homologacja-i-skad-wziac-swiadectwo-homologacji-samochodu radzę sobie zerknąć. Macie tam bowiem ciekawy artykuł na temat świadectwa homologacji. Dowiecie się co to jest homologacja i sąd wziąć takie świadectwo. Jest tam wiele cennych informacji na ten temat, które mogą się przydać.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Zakup samochodu

Post autor: twórcza »

Ważne przede wszystkim jest to, aby potem dbać o swój samochód... A jak to zrobić? Warto chociażby poczytać sobie takie wiadomości, jakie są tutaj e-lakiernik.net/porady/post/konserwacja-podwozia-samochodu dostępne. Tam znajdziecie cenne i przydatne porady na temat tego, jak przykładowo konserwować podwozie auta.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Zakup samochodu

Post autor: puter »

Zakup samochodu to ważna sprawa, ale ważne jest też to jakie do niego wybierzecie ubezpieczenie. Tutaj beesafe/pl/kalkulator-oc-ac/ macie jedno z lepszych jakie można znaleźć. Oferta tej firmy jest atrakcyjna, sami zobaczcie, na stronie mają kalkulator oc i ac.

zaradna
Posty: 41
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:28

Re: Zakup samochodu

Post autor: zaradna »

Zakup auta to też spore koszty,nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek,wielu z nas decyduje się na skorzystanie z pożyczki.
Można udać się do banku i zawracać sobie głowę papierologią,zaświadczeniami, ale można też skorzystać z tzw. pożyczki od osób prywatnych udziele-pozyczki/pl/uczciwe-pozyczki-prywatne/
Z takiej opcji korzysta każdego dnia sporo osób.Cenią ją sobie za wygodę,szybki dostęp do gotówki i przystępne warunki,jakie oferuje pożyczkodawca.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: Zakup samochodu

Post autor: mario24 »

A może elektryczny? Pomyślcie koniecznie o tym. Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, to tutaj wallbox/pl/1-zlacze-wallbox-ac/stacja-ladowania-pulsar-plus jest dostępny wallbox pulsar . Poczytajcie sobie koniecznie o tego typu stacji ładowania. Oczywiście zamówienie można tam złożyć online, co jest niezwykle praktyczne.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Zakup samochodu

Post autor: Lika »

A co powiecie na nowe auto marki Seat? Ja ostatnio czytałam sporo na temat tych samochodów na stronie internetowej suvseat/pl/. Dowiedziałam się między innymi, dlaczego Polacy kochają tą markę, co czyni te samochody wygodnymi i bezpiecznymi i dlaczego nie zawsze warto sugerować się ceną przy zakupie ;) Sądzę, że i Was to powinno zainteresować :)

ODPOWIEDZ