Skup aut

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Skup aut

Post autor: jolanta4060 »

Szukacie odpowiedniego skupu aut? Zdecydowanie polecam usługi kupiewszystkieauta/pl/, gdzie możecie oddać pojazd niezależnie od jego stanu i wyglądu.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Skup aut

Post autor: rita32 »

Taże tutaj skup.aut.co/pl/skup-aut-slupsk/ jest skup, który odkupuje auta różnych marek, modeli i w różnym stanie technicznym. Warto odezwać się do nich bo za darmo dojeżdżają do klienta i odbierają pojazd. Rzetelni i kompleksowi. Dają dobre stawki i płacą gotówką od ręki. Na wszystko jest umowa :)

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Skup aut

Post autor: wiki07 »

Myślę, że takich skupów najlepiej jest szukać w swojej okolicy. Ceny są różne, a lokalne skupy znają lokalne warunki. Jeśli chodzi o województwo kujawsko- pomorskie to mogę zostawić namiar na nich mamauto/pl/. Solidni, z doświadczeniem. Gwarantują rzetelną wycenę i umowę kupna-sprzedaży.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Skup aut

Post autor: puter »

Skup aut to dobre miejsce na dostanie używanego samochodu w dobrej cenie. Ja tak zrobiłem, ma teraz markę którą lubię i nie zapłaciłem wiele, auto jest wydajne i ergonomiczne. A tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ to do niego ubezpieczenie wybierałem bo mają najlepsze ceny.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Skup aut

Post autor: Bonia »

Duży wybór ogłoszeń z branży motoryzacyjnej znajdziecie na portalu Pokato. Są tam darmowe ogłoszenia motoryzacyjne pokato/pl/motoryzacja

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Skup aut

Post autor: expression »

Mam już spore doświadczenie ze skupami aut i będąc młodym kierowcą dwukrotnie złomowałem auto i dostałem wycenę na podstawie całkowitej masy pojazdu, co było błędem - jeżeli spotkacie się z czymś podobnym, to zrezygnujcie. W ubiegłym roku po kolizji z tirem w moim aucie uszkodzony został silnik i auto skup Sosnowiec skupsamochodowmyslowice/pl/auto-zlom-sosnowiec/ wziął go ode mnie za 1500 złotych, co było dobrą ceną. Jakby moje auto było wyceniane na podstawie wagi, to byłaby to dwukrotnie niższa cena - polecam.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Skup aut

Post autor: Liza »

Takich skupów najlepiej szukać w swojej okolicy. Lepiej znają lokalne warunki rynkowe i ich stawki są bardziej adekwatne do faktycznej wartości pojazdu. Jeśli chodzi o Kraków i województwo małopolskie to wiem, że ten skup autoskup.krakow/pl/ ma spore doświadczenie w temacie. Solidni, rzetelni, płatność za auto gotówką, od razu po podpisaniu umowy. Skupują różne typy aut, z różnych roczników. Wszystkie info na ich stronce także warto rzucić okiem.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Skup aut

Post autor: jusia »

Od siebie mogę też polecić taką opcję jak Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Zachęcam do kontaktu z tą firmą. Od nich uzyskacie więcej informacji o ich działalności.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Skup aut

Post autor: niakna »

jeśli chodzi o demontaż pojazdów na części i ich skup to tego typu usługi oferuje też firma Maro Złom https://maro-zlom.pl/. Mają siedziby w kilku miastach takich jak Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław czy Gniewkowo. Kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do klienta.

ODPOWIEDZ