Pomoc drogowa

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Pomoc drogowa

Post autor: jolanta4060 »

Cześć. Czy ktoś z Was mieszka w Dąbrowie Tarnowskiej i potrzebuje znaleźć odpowiednią firmę, która świadczy usługi pomocy drogowej? Jeśli tak to polecam zapoznać się z omt-pomocdrogowa/pl/dabrowa-tarnowska/ , gdzie zajmują się pomocą drogową niezależnie od usterki czy kolizji.

Balbyna
Posty: 57
Rejestracja: 11 kwie 2020, 22:09

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Balbyna »

Pomoc drogowa daje nam poczucie bezpieczeństwa w trasie. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co spotka nas na drodze. Warto wymieniać się informacjami gdzie trafialiśmy na pomoc drogową która pomogła nam naprawić usterkę, odholować samochód... Moje dobre doświadczenia to holmot/pl/pomoc-drogowa-bukowno-holowanie-laweta/

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Lika »

Ja ostatnio trafiłam na pełna listę firm, które świadczą usługi pomocy drogowej na terenie Bydgoszczy na stronie internetowej pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bydgoszcz. A może ktoś z Was wzywał kiedyś pomoc drogową w tych okolicach i skorzystał wtedy z usług jednej z tych firm?

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Pomoc drogowa

Post autor: jusia »

W moim przypadku było to holowanie Poznań i okolice Pomoc Drogowa Lidia Buda: holowanie.i-poznan/pl/ . Serdecznie polecam w razie problemów z autem w Poznaniu. Świetnie sobie radzą z tym zadaniem. Przyjechali szybko na miejsce zdarzenia i sprawnie odwieźli auto na warsztat.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Pomoc drogowa

Post autor: twórcza »

Mnie jeszcze nie zdarzyło się korzystać z tego typu usług, ale wiem co robić... Jak szukać sprawnie pomoc drogową? Ostatnio właśnie tutaj vinnvinn.org/jak-znalezc-pomoc-drogowa-w-katowicach/ znalazłam na ten temat porady i bardzo mi mnie one uświadomiły w niektórych rzeczach. Dobrze jest wiedzieć, jak szukać wsparcia w razie awarii itd.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Pomoc drogowa

Post autor: nusia »

Lawetę w dobrej cenie możesz wypożyczyc tutaj https://autolawety-24.pl/nowa-sol/ Są dostępne praktycznie od ręki, bez limitu kilometrów i w bardzo dobrych cenach. Wszystkie lawety są dobrze wyposażone a umowa jest konkretna i na dobrych warunkach.

ODPOWIEDZ