Magazyn

mariola
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Magazyn

Post autor: mariola »

A do mnie przemawiają usługiejko/com/pl/. U nich można na dowolny czas pozostawić u nich swój towar, a mają całkiem sporą przestrzeń magazynową. Druga sprawa to, bez problemu zajmą się takimi czynnościami, jak pakowanie na palety do transportu i nawet mogą wam przewieźć towar do wyznaczonego przez was celu.

Viki
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Magazyn

Post autor: Viki »

Prowadzenie magazynu nie jest trudne o ile dysponuje się odpowiednim wyposażeniem. W każdym magazynie niezbędny jest wózek paletowy elektryczny, który umożliwia transport ciężkich ładunków umieszczonych na paletach. Wózki takie bardzo dobrze sprawdzają się przy rozładunku i załadunku ciężarówek czy po prostu do przewiezienia i ułożenia towaru na regałach.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Magazyn

Post autor: nusia »

Na magazynie kazdy pracownik powinien mieć odzież roboczą z dobrych materiałow. Tutaj pro-materials/pl/ widziałam ostatnio ciekawą ofertę odzieży roboczej oraz obuwia ochronnego. Zapoznaj się z nią jeśli szukasz odzieży do swojej firmy. Myślę, ze ci się spodoba.

puter
Posty: 530
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Magazyn

Post autor: puter »

Wydaje mi się, że prowadzenie magazynu jest dość skomplikowane i kosztowne. Moim zdaniem, jeśli chodzi o magazynowanie towaru, to lepiej oddać to w ręce profesjonalistów. Widziałem, że ta firma perfectmeridian/pl oferuje bardzo ciekawą opcję jaką jest co-packing. Warto przemyśleć.

caroline
Posty: 203
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Magazyn

Post autor: caroline »

Bardzo przydatnym rozwiązaniem będzie także telewizja przemysłowa: b2b.dts-system/pl/. Polecam zainteresować się takim rozwiązaniem dla Twojej firmy. Myślę, że będziesz zadowolony z niego.

mariola
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Magazyn

Post autor: mariola »

A może dużo lepszą opcją było wynajmowanie u kogoś przestrzeni magazynowej? Przykładowo ja ostatnio słyszałam, jak niezawodna jest firma ejko/com/pl/ - ponoć oferują oni sporo miejsca na krótki, jak i długi czas. Oprócz tego mogą zająć się również takimi kwestiami, jak metkowanie, przepakowanie itd.

jusia
Posty: 213
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Magazyn

Post autor: jusia »

Myślę, że może Cię zainteresować też taka kwestia jak logistyka magazynowa: logit/com/pl/logistyka-magazynowa-logit/ . Warto skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tego typu usługach.

ODPOWIEDZ