kupno mieszkania

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: kupno mieszkania

Post autor: Viki »

Wybór mieszkań obecnie jest ogromny. Jeśli szukacie mieszkania pod Poznaniem to zerknijcie na ofertę dewelopera Linea murowana/com/pl. Firma ta wykonała nowoczesne osiedle w Murowanej Goślinie. W sprzedaży są mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie z ogródkami lub balkonami. W niedalekiej odległości znajduje się stacja kolejowa, więc można szybko dostać się do centrum Poznania.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: kupno mieszkania

Post autor: kasiunia »

"Wiele znanych mi osób, które kupiły mieszkanie za kilka lat doszło do wniosku ,że jednak decydują się na budowę domu jednorodzinnego. Nie czekając na nic zaczęli budowę zaczynając od zakupu działki oraz projektu budowlanego .Uczulali ich też wszyscy ,żeby zwrócić szczególną uwagę na konstrukcję dachu, musi ona byc wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną. Trafiliśmy do firmy Mg Dachy - mgdachy/pl/cena-wiezby-dachowej/ - firmy z 20 letnim doświadczeniem, która wcześniej przedstawiła nam kosztorys na dach. To była przyjemność - współpracy z taką firmą. Pełna profeska.







MG Domy sp. z o. o.

ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa

tel: +48 500 200 660,

mail: biuro@mgdachy.pl
"

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: kupno mieszkania

Post autor: pamira »

Na pewno wiele zależy od tego, czy kupujemy dany lokal dla siebie, czy pod kątem zarobku. Nawet można powiedzieć, że w tej drugiej kwestii mamy dziś więcej opcji. Mam na myśli na przykład nowość na polskim rynku, ale opcję znaną za granicą od lat. Grupowe inwestowanie w nieruchomości , bo o tym mówię, polega na tym, że w jedną posiadłość inwestuje kilka osób, a potem proporcjonalnie dzielą się zyskami. Co wy na to?

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: kupno mieszkania

Post autor: expression »

W zasadzie myślałam nad kupnem mieszkania, ale pod kątem zysku. Zauważyłam, że mieszkania deweloperskie w Szczecinie są teraz na topie i właśnie w tym mieście chcę zakupić jedno. Na stronie tabelaofert/pl/nowe-mieszkania/szczecin dostrzegłam mieszkanie na osiedlu Sosnowy Park i w tej cenie jest to naprawdę świetna okazja, bo wystarczy je urządzić i sprzedać z ogromnym zyskiem. Jak sądzicie - to dobra decyzja?

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: kupno mieszkania

Post autor: jusia »

A gdyby tak zamieszkać w Lublinie? Widziałam, że znany deweloper ma w swojej ofercie bardzo duży wybór ciekawych mieszkań. Polecam rzucić okiem na mieszkania na sprzedaż Lublin: diamentowewzgorze.lalak/pl/lokalizacja .

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: kupno mieszkania

Post autor: lulu88 »

Jak chcesz zakupić lokal w stolicy to postaw na ofertę tego dewelopera slawbud/pl/zakonczone-inwestycje/ Ma on nie tylko świetne lokale ale i pomaga uzyskać finansowanie oraz wykończyć je dzięki ofercie swojego salonu wnętrz. Na pewno nie zawiedziesz się jeśli skorzystasz z ich oferty.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: kupno mieszkania

Post autor: puter »

Jeśli z kolei jest w takiej sytuacji, że otrzymałeś w spadku mieszkanie, które jest zadłużone, to polecam Ci wejść na stronę firmy GRB Nieruchomości. Jest to firma skupująca udziały w spadkach . Oprócz tego, kupują również zadłużone mieszkania, więc jest to jakieś wyjście z trudnej sytuacji.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: kupno mieszkania

Post autor: caroline »

Możliwości jest bardzo dużo ale moim zdaniem warto zwrócić uwagę na orkana lublin: zagieldom/pl/orkana/ . Rzuć okiem na ich nowe mieszkania. Sądzę, że te propozycje mogą Ci się spodobać.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: kupno mieszkania

Post autor: kasiunia »

Kupno mieszkania to dobra ale kupno apartamentu do dopiero rewelacja. Jeśli jednak uda nam się kupić apartament w topowym regionie naszego kraju, to już świetna sprawa. Polecono mojej siostrze i szwagrowi apartamentowiec mikołajki - pratumapartamenty/pl/ .Zobaczcie sami, toż to luksus na najwyższym poziomie a region polski wyjątkowo najbardziej kojarzy mi się z relaksem. To dobra inwestycja, ale i samemu można odpocząć i zrelaksować się.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: kupno mieszkania

Post autor: wiki07 »

Duże miasta są często wybierane przez młodych ludzi, bo są tam większe perspektywy na lepszą pracę czy dostęp do szkół. Słyszałam, że Wrocław nieruchomości oferuje ta firma mojdom/com/pl/lokale-mieszkalne . Dzięki nim możecie znaleźć wymarzone mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Macie też szansę na znalezienie dobrej pracy, a dzieci mogą mieć dostęp do szkół czy przedszkoli w pobliżu terenów zielonych.

ODPOWIEDZ