Ogród

jusia
Posty: 232
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Ogród

Post autor: jusia »

Każdy z nas lubi wypoczywać w swoim ogrodzie. Dlatego zakup odpowiednich mebli wypoczynkowych to podstawa. Co powiecie na przykład na taki zestaw mebli ogrodowych z technorattanu Aster: https://ogrodolandia.pl/zestaw-mebli-og ... chnorattan ? Myślę, że spodoba Wam się to rozwiązanie.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Ogród

Post autor: armatka »

Jak chcesz aby ogród sie wyróżniał na tle innych to zadbaj przedewszystkim o trawnik, jak nie chcesz go zasiewać to polecam stronę https://www.muravia.pl/zielen-komercyjna/ gdzie kupisz już gotowy trawnik w równych rolkach co zapewni Ci równomiernosć trawy i jednocześnie schludny wygląd ogrodu.

puter
Posty: 636
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Ogród

Post autor: puter »

Na blogach rolniczych publikowane są kompleksowe informacje o uprawie i ochronie roślin, głównie gatunków o największym znaczeniu gospodarczym w Polsce. Jest wiele takich blogów w sieci, jeden z nich można znaleźć pod linkiem https://www.syngenta.pl/blog

kasiunia
Posty: 413
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że wszyscy lubią wypoczywać w ogrodzie. Każdy też ma jakieś wyobrażenie o nim. Do takich właśnie wyobrażeń o ogrodzie dążymy. Nam marzył się zawsze ogród pełen kwiatów w tym roślin domowych. Do pielęgnacji ogrodu potrzeba wielu maszyn i urządzeń a do podlewania po prostu wody. Zainswestować najlepiej było więc w studnię i mieć darmową wodę. Taka pompa do wody mh 1300 inox także okazała się konieczna w zakupie.

Balbyna
Posty: 56
Rejestracja: 11 kwie 2020, 22:09

Re: Ogród

Post autor: Balbyna »

Ja nie mam w ogrodzie specjalnych maszyn, ogród nie jest duży, moje narzędzia to motyczka, łopata, sekator i wąż do podlewania. Marzy mi się mały foliak, żeby móc jak najwcześniej przygotować zdrowe sadzonki z nasion kupowanych w sklepie ogrodniczym internetowym plantet.pl. Wydatki na nasiona to na prawdę niewielki koszt a efekt widać przez cały sezon. Teraz przyszła już pora aby wysiewać do gruntu pierwsze nasiona. https://plantet.pl/rojniki-mieszanka-ga ... 2g-nasiona
Obrazek

kasiunia
Posty: 413
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Do naszego ogrodu a w zasadzie dla całej rodziny zakupiliśmy ostatnio bardzo przydatną rzecz - to wędzarnia elektryczna ,dzięki której mamy cały czas świeże i pachnące wyroby wędliniarskie. Początkowo nie były one do końca dopracowane ale z biegiem czasu mąż jak to się mówi doszedł do wprawy i teraz są już takie jak należy. Po prostu są pyszne.

dobrawa
Posty: 145
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Ogród

Post autor: dobrawa »

Pomysł z wędzarką bardzo mi się podoba. Ale może i ta oferta was zainteresuje - zobaczcie tu https://www.jurand.org/kategoria/grille/ Jest to wysokiej jakości grill kamienny ogrodowy. Stabilny, solidny i dużą ilością przydatnych elementów które pozwalają na przygotowanie smacznych potraw. Co ważne spód paleniska uformowany w taki sposób, aby z łatwością móc wyczyścić go ze zbędnego opału. Poza tym taki kamienny grill będzie elegancką ozdobą ogrodu.

ODPOWIEDZ