U kogo zamówić kalendarze?

Weronika9
Posty: 88
Rejestracja: 05 kwie 2020, 16:35

U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: Weronika9 »

To już czas na zamówienia kalendarzy na przyszły rok i jestem na etapie szukania wg kryterium ceny. Może podpowiecie, gdzie tanio?

Imma
Posty: 91
Rejestracja: 02 lut 2020, 13:00

Re: U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: Imma »

"My do naszej przychodni zamawialiśmy bezpośrednio u producenta kalendarzy w firmie Ateco. Jeszcze ciągle mają spory wybór, ale faktycznie im bliżej końca roku, tym mniej wzorów. Na szczęście kalendarz trójdzielny jeszcze był :)



Mają stronę, więc możesz na niej przejrzeć rodzaje kalendarzy i również je zamówić ateko/pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-trojdzielne/
"

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: rita32 »

A tutaj patrzyłaś druki.katowice/pl/kalendarze-trojdzielne ? To dość duża drukarnia online, która ma kompleksową ofertę. Wiem, że kalendarze także drukują. Możesz spersonalizować produkt wybierając spośród wielu opcji. Wydruki zawsze wysokiej jakości, na czas. No i do tego konkurencyjne ceny. Także sprawdź u nich.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: wiki07 »

Kalendarz z logiem firmy, to bardzo dobry pomysł na reklamę. Teraz można je zamówić w większych ilościach z niewielką cenę. Sprawdźcie ich copyshop.krakow/pl/ . Drukują różne rodzaje, od biurkowych, po ścienne z własnym nadrukiem. Druk ma bardzo dobrą jakość, bo korzystają z innowacyjnych technologii. Taki kalendarz to też ciekawy pomysł na prezent.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: shine »

No w sumie idzie przyszły rok, dlatego może warto będzie o tym pomyśleć. Na razie ja jednak mam problem z tym, co zrobić, bo jak wiadomo, każdy ma nie do końca poukładane w głowie i czasem zmieniamy plany. Ja na pewno na takie dlugopisy24/pl/ długopisy z grawerem będę patrzeć. Mi się to wydaje sprawnym i dobrym i na pewno będę się na to kierować.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: dobrawa »

Warszawie prężnie działa ta drukarnia tu https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek
Tu możesz zamówić wydruk książek w dowolnej potrzebnej wam ilości. Więcej informacji znajdziecie w zakladce - bo ta drukarnia też drukuje kalendarze, ulotki itp. Sprawdźcie sami, myślę że będziecie zadowoleni. .

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: U kogo zamówić kalendarze?

Post autor: caroline »

Warto także zainteresować się taką opcją jak drukarnia online: https://printika.pl/ . Uważam, że takie wydruki to bardzo ciekawe rozwiązanie. Polecam więc się zainteresować.

ODPOWIEDZ