Praca za granicą

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Praca za granicą

Post autor: jolanta4060 »

Hej. Szukacie może zatrudnienia? Mogę od siebie polecić pracę za granicą, znalazłam ją za pomocą polandworkforce/com/praca-za-granica/. To agencja z ludzkim podejściem, rzetelnością i odpowiednim podejściem do każdego kandydata. Dzięki nim znalazłam wymarzone zatrudnienie za granicą!

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Praca za granicą

Post autor: Lika »

A czy ktoś z Was planuje taki wyjazd do pracy za granicę do Niemiec? Jeśli tak, to wydaje mi się, że warto byłoby się trochę pouczyć języka niemieckiego ;) Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy również on-line, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu :)

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Praca za granicą

Post autor: kasiunia »

Zastanówcie się tylko czy na prawdę trzeba szukać pracy za granicą. Dowiedzcie się najpierw w jakich branżach brakuje fachowców i byc może są pracodawcy, którzy szukają pracowników takich jak ty. Na przykład w branży IT mamy cały czas braki jeśli chodzi o pracowników, także i pensje są całkiem dobre, nawet dla początkujacych pracowników.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Praca za granicą

Post autor: puter »

Rozpoczęcie nowej pracy zazwyczaj wiąże się z dużym stresem dla pracownika. Dlatego, wiele firm decyduje się na wyznaczenie takiej osoby w pracy, jak buddy. Czym zajmuje się taka osoba przeczytacie tutaj: https://gamfi.com/blog/dlaczego-buddy-t ... dingowego/

ODPOWIEDZ