Marketing internetowy

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Marketing internetowy

Post autor: delikatnaja »

Jeśli interesuje was marketing online to zobaczcie tę ofertę tu quality-factor/pl/oferta/ Tu macie bardzo dobrą ofertę. Reklama firmy , sklepu w internecie, w socjal mediach jest bardzo skuteczna. A co ważniejsze ułatwia dotarcie i pozyskanie nowych klientów. Ta agencja wykonuje usługi wg indywidualnych potrzeb klienta.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Marketing internetowy

Post autor: pamira »

Nie wiem, jak to robicie, ale coraz więcej coraz lepiej radzi sobie w sieci i to mi się podoba. Ogólnie znajduję nowoczesne sklepy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Widać, że zainwestowały nie tylko w pozycjonowanie, marketing szeptany, ale również i w treści na www . To kluczowa sprawa.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Marketing internetowy

Post autor: lulu88 »

Marketing internetowy jest bardzo ważny w obecnych realiach bo większość handlu przeniosła się do sieci. Polecam tą agencję onetrend/pl/kontakt/ bo mają wiele udanych kampanii i liczne grono znanych klientów. Na pewno pomogą ci w tej kwestii i zrobią wszystko jak należy od A do Z.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Marketing internetowy

Post autor: puter »

Myślę, że warto reklamować się nie tylko za pośrednictwem internetu, ale również standardowych form reklamy. Nie powinno się przy tym zapominać o estetycznie wyglądających wizytówek. Jak powinny wyglądać? Tutaj: blog.chroma/pl/najwieksze-bledy-popelniane-podczas-projektowania-wizytowki-czesc-trzecia/ można przeczytać, jakich błędów unikać projektując je.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Marketing internetowy

Post autor: karinaMa »

Tylko że skuteczny marketing internetowy powinien być przede wszystkim odpowiednio przemyślany. Ja wychodzę z założenia, że jeśli dzisiaj da się jeszcze bardziej poprawić widoczność strony to warto po o sięgnąć. Na blogu adwords-seo/pl/jak-i-o-czym-napisac-artykul-sponsorowany/ widziałam informacje o artykułach sponsorowanych. Co myślicie o tego typu działaniach? To faktycznie może przynieść dobre efekty?
WPIS REKLAMOWY

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Marketing internetowy

Post autor: jolanta4060 »

widzę, że jest tutaj sporo osób zainteresowanych marketingiem szeptanym :) Na pewno zainteresuje Was artykuł na temat najczęściej popełnianych błędów :) Zachęcam do lektury advist/pl/10-bledow-popelnianych-w-marketingu-szeptanym/ .

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Marketing internetowy

Post autor: Viki »

Marketing internetowy to także działania pozycjonujące daną stronę czy sklep internetowy w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej. A jak wygląda takie pozycjonowanie sklepu internetowego , ile kosztuje, ile trwa i jakie korzyści może przynieść? Najlepiej po prostu zapytać firmę, która się zajmuje takimi działaniami w internecie, np Vorma.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Marketing internetowy

Post autor: nusia »

Warto zrobić konwersję na stronie internetowej https://inspiracjemarketingowe.pl/konwe ... -wiedziec/ Przeczytaj sobie ten artykuł. Może ci bardzo pomóc w promowaniu firmy w sieci.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Marketing internetowy

Post autor: dobrawa »

Nie powiem marketing internetowy jest ważny. Ale warto też korzystać z takich ofert jak ta https://posideo.com/ekspozytory/ Jest tu propozycja ekspozytorów reklamowych. Różne rodzaje, wykonane z różnych materiałów jak np metal, karton itp. Ekspozytory bardzo dobrze sprawdzają się w branży usługowej, handlowej. A np ekspozytor wyposażony w multimedia to nowoczesny styl prezentacji - doskonale sprawdzi się podczas targów i imprez branżowych.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Marketing internetowy

Post autor: puter »

co wybieracie?

ODPOWIEDZ