Wyprawka dla dziecka

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: rita32 »

Podstawą będę ładne i funkcjonalne ubranka. Z pewnością przydadzą się pajace niemowlęce. Są w sieci sklepy jak np. Pinokio, i tam warto ich poszukać. Tutaj pinokio/pl/pajace-niemowlece-dla-dziewczynki macie bezpośredni namiar. Wygodne i dla rodziców, i dla dziecka. Z bezpiecznych materiałów. Jestem pewna, że sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: jusia »

Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: puter »

Dla dziecka mojego wyprawkę szkolną właśnie przygotowuję i myślę nad tym czy szkolnego ubezpieczenia nnw do niej nie dołożyć. Tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/nnw-szkolne/ widziałam że mają fajne tanie polisy szkolne i chyba jednak się na nią zdecyduję.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: caroline »

Jeśli chodzi o mleko to dobrze wiedzieć, że na rynku dostępne są mleka początkowe które można stosować od urodzenia dziecka. Jest to na przykład mleko Bebilon Pronutra-Advance, które kupicie w aptekach DOZ. Uważam, że jest to najlepsza możliwa alternatywa dla mleka matki.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mariola »

Widzę, że jesteście w trakcie poszukiwania dla siebie różnych artykułów wyprawkowych- super... A czy foteliki samochodowe macie zakupione? Jak chodzi o mnie, to znalazłam Pixel Pro https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... ixelPro.05 i bardzo mi się podoba... Jest on lekki, solidnie wykonany, spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, także super.

ODPOWIEDZ