Wyprawka dla dziecka

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Wyprawka dla dziecka

Post autor: jolanta4060 »

Hej. Szukacie odpowiednich produktów do swojej wyprawki lub kosmetyków, będąc w ciąży? Słyszeliście o kosmetykach od Musteli? Zapoznajcie się z pełną ofertą produktów na mustela/pl/, gdzie znajdziecie kosmetyki zarówno dla kobiet w ciąży, jak i niemowlaków.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: jusia »

Warto wiedzieć, że HiPP ma w ofercie ekologiczne mleka modyfikowane z serii Combiotik. Znacie? Moja córka bardzo dobrze toleruje mleka tego producenta. Polecam się zainteresować.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: caroline »

Jeśli chodzi o mleko to dobrze wiedzieć, że na rynku dostępne są mleka początkowe które można stosować od urodzenia dziecka. Jest to na przykład mleko Bebilon Pronutra-Advance, które kupicie w aptekach DOZ. Uważam, że jest to najlepsza możliwa alternatywa dla mleka matki.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: KatC »

Warto śledzić rozwój dziecka by dobrze odpowiadać na potrzeby tego małego organizmu. Jeśli szukacie porad i informacji z tej dziedziny zajrzyjcie na stronę mustela/pl/mustela-blog/rozwoj-dziecka. Znajdziecie tam odpowiedzi na wiele Waszych pytań. Tych, które już macie i tych, które dopiero się pojawią :)

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: jolanta4060 »

Wyprawkę skompletowałam na stronie newyorkstyle/pl/. Wszystkie ciuszki są bardzo dobrej jakości. Cena też jest atrakcyjna. Ubranka nie niszczą się w praniu, są bardzo miękkie w dotyku i można wybierać spośród wielu wzorów.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: niakna »

Jak będziecie kompletować wyprawkę dla dziecka to warto poczytać artykuły na blogu Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. znajdziecie tu mnóstwo praktycznej wiedzy, znajdziecie informacje o polecanych produktach, niezbędnych w tych pierwszych tygodniach i miesiącach życia malucha. ale nie tylko - mój syn ma dziś 3 lata i nadal regularnie tu zaglądam :)

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mariola »

Ja właśnie jestem też w trakcie zakupów wyprawkowych i powiem wam, że w internecie udało mi się kilka fajnych sklepów znaleźć. Chociażby moja uwagę przykuła teraz firm skiddou/com/kategoria-produktu/maty-edukacyjne/ , która oferuje maty edukacyjne, niezłe pluszaki, czy też całkiem praktyczne rzeczy. A więc wózki dziecięce, łóżeczka, krzesełka do karmienia.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: puter »

Muszę przyznać, że kupując wózek dla dziecka nie przemyślałam tego dobrze przez co po niecałym roku musiałam szukać nowej spacerówki. Mój wybór padł ostatecznie na model IDEO od marki Cavoe i wszystko wskazuje na to, że wózek będzie mi służyć do końca wózkowania. Ma wiele udogodnień, ale co wazniejsze - dedykowany jest podróżom, które razem z mężem uwielbiamy.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: KubaKoso »

Dla dziecka przydatny może być również rzutnik. Mam tutaj na myśli coś z tego zakresu https://mojebambino.pl/18274/Rzutnik-View/356012 . Poza tym na tej stronie znajdziecie całą masę innych produktów dla dzieci w różnym wieku. Dosłownie każdy znajdzie tam coś dla swojej pociechy.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: twórcza »

Pewnie co niektórzy z was też zastanawiają się jakie foteliki wybrać.... Wiadomo młodzi rodzice często mają z tym problem, bo wybór wszędzie wkoło jest ogromny. Tutaj warto wyróżnić model Pixel avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel?color=BeigeMalangeU.02 , który jest naprawdę bardzo wysoko oceniany i przeszedł pozytywnie wiele testów.

ODPOWIEDZ