6 tydzień ciąży

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

6 tydzień ciąży

Post autor: Dareck »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak przebiega 6 tydzień ciąży. Macie jakieś sprawdzone informacje na ten temat? Do tej pory trafiłem w internecie na tą stronę https://mamadha.pl/6--tydzien-ciazy---o ... plodu--usg . Muszę powiedzieć, że można się dzięki niej sporo dowiedzieć o objawach i rozwoju płodu. Warto z niej korzystać? Dajcie znać proszę.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: caroline »

Dla mnie Vagisan to było istne zbawienie w ciąży, a także po po porodzie. Problem suchości pochwy był bardzo dokuczliwy. Zdecydowałam się na krem nawilżający z aplikatorem i jestem z niego bardzo zadowolona. Warto wiedzieć o takiej możliwości bo wiele kobiet zmaga się z tym problemem.

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: tadekeloel »

W ciąży dobrze sprawdza się specjalny kalendarz mustela/pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy. Możemy dzięki niemu śledzić rozwój naszego dziecka oraz zmiany jakie zachodzą w organizmie matki. Bardzo ciekawa i uspokajająca lektura.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: małwa »

Sama dwukrotnie byłam w ciąży, choć jej nie donosiłam, dlatego nic dziwnego, że przeżywacie ten czas. Mnie nie było dane poznać, co to znaczy II trymestr, ale się nie poddaję. Może jeszcze będzie inaczej. Cieszę się też, że ustawa antyaborcyjna, z którą w skrócie możecie się tu aborcja.net/pl/ustawa-antyaborcyjna/ zapoznać, nadal działa. Może uratuje się wiele istnień.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: jusia »

Jeśli zastanawiacie się czy jesteście w ciąży to najlepiej zrobić sobie test ciążowy. Tutaj znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat: nowafarmacja/pl/blog/jak-zrobic-test-ciazowy-sprawdz-po-ilu-dniach-go-zrobic . Dzięki temu wynik na pewno będzie wiarygodny.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: shine »

Gratuluję ciąży, ja sama mam nadzieję, że kiedyś będę mamą, ale póki co, średnio mi to idzie. Niemniej jednak staram się i dbam o siebie, żeby nie było gorzej. Na pewno taki strefa.biz/zdrowie-i-uroda/clomid-odblok-po-cyklu-czym-jest-jakie-sa-jego-skutki-uboczne/ środek na cykl mi się przyda. Dzięki niemu będę mogła poradzić sobie z rozstrojeniem cyklu. Co wy na to?

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: nusia »

Zobacz sobie na czym polega badanie nipt. Tutaj https://testnifty-warszawa.pl/test-nipt ... ie-zrobic/ znajdziesz informacje na jego temat. Sama chyba zdecyduję sie na ten test. Długo staraliśmy sie o dziecko i chciałabym wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Bardzo obawiam się chorób genetycznych bo jestem już po 30-tce a amniopunkcja budzi moje obawy.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: puter »

To wczesny etap ciąży, ale ja już zaczęłam szukać wózka, aby później sobie tym głowy nie zaprzątać. Bardzo spodobał mi się Riko Basic Pastel. Nie dość, że jest śliczny i solidny, to jeszcze w dobrej cenie.

ODPOWIEDZ