6 tydzień ciąży

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 220
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

6 tydzień ciąży

Post autor: Dareck »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak przebiega 6 tydzień ciąży. Macie jakieś sprawdzone informacje na ten temat? Do tej pory trafiłem w internecie na tą stronę https://mamadha.pl/6--tydzien-ciazy---o ... plodu--usg . Muszę powiedzieć, że można się dzięki niej sporo dowiedzieć o objawach i rozwoju płodu. Warto z niej korzystać? Dajcie znać proszę.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

caroline
Posty: 166
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: caroline »

Dla mnie Vagisan to było istne zbawienie w ciąży, a także po po porodzie. Problem suchości pochwy był bardzo dokuczliwy. Zdecydowałam się na krem nawilżający z aplikatorem i jestem z niego bardzo zadowolona. Warto wiedzieć o takiej możliwości bo wiele kobiet zmaga się z tym problemem.

tadekeloel
Posty: 55
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: tadekeloel »

W ciąży dobrze sprawdza się specjalny kalendarz https://www.mustela.pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy. Możemy dzięki niemu śledzić rozwój naszego dziecka oraz zmiany jakie zachodzą w organizmie matki. Bardzo ciekawa i uspokajająca lektura.

małwa
Posty: 75
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: małwa »

Sama dwukrotnie byłam w ciąży, choć jej nie donosiłam, dlatego nic dziwnego, że przeżywacie ten czas. Mnie nie było dane poznać, co to znaczy II trymestr, ale się nie poddaję. Może jeszcze będzie inaczej. Cieszę się też, że ustawa antyaborcyjna, z którą w skrócie możecie się tu https://aborcja.net.pl/ustawa-antyaborcyjna/ zapoznać, nadal działa. Może uratuje się wiele istnień.

jusia
Posty: 167
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: jusia »

Jeśli zastanawiacie się czy jesteście w ciąży to najlepiej zrobić sobie test ciążowy. Tutaj znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat: https://www.nowafarmacja.pl/blog/jak-zr ... -go-zrobic . Dzięki temu wynik na pewno będzie wiarygodny.

ODPOWIEDZ