Ogród

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Macie swój domek jednorodzinny , to z pewnością macie i ogródek. Czy myśleliście o budowie altany w waszym ogrodzie? Ceny gotowych altan mogą być na prawdę wysokie ale wcale to nie oznacza ,że musimy z nich rezygnować.Taką altanę można wykonać we własnym zakresie , jak ? - zapraszam do lektury tego bloga - mgprojekt/com/pl/blog/altany-ogrodowe/ .Dowiecie się jakie są poszczególne etapy budowy altany oraz jakie przepisy towarzysza budowie altan.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Ogród

Post autor: puter »

Ja do mojego ogrodu, na taras planuję zamówić siedziska ogrodowe. Każde inne, bo widziałem, że teraz jest taka moda. Tutaj sfmeble/pl/c/pufy-i-siedziska-ogrodowe-ogrod znalazłem kilka fajnych, ale muszę dokonać ostatecznego wyboru, bo nie mogę kupić wszystkiego.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Ogród

Post autor: jusia »

Nie każdy ma chęć i talent do stworzenia pięknego ogrodu. Czasem lepszą opcją jest skorzystanie z pomocy firmy, która specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu ogrodów. Jest to firma Trawarica, a z ich ofertą bliżej zapoznacie się tu: trawarica/pl/ .

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Ogród jest miejscem, gdzie lubimy spędzać miło czas. Trzeba więc zadbać o to by go odpowiednio wyposażyć. Nie będę pisać nawet jakie to maja być rzeczy, bo każdy wybierze to co potrzebuje. Ze swojej strony mogę tylko polecić sklep Gardenspace , który znajduje się między innymi w galerii Janki w Warszawie. Sklep jest bardzo dobrze wyposażony.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Ogród

Post autor: KubaKoso »

Słyszeliście może już o https://brzozowisko.com/roboty-koszace/ ? Podobno jest to najlepsza oferta tego lata. Nie znajdziecie nic bardziej sprawdzonego i jednocześnie tak taniego jak te rozwiązanie. Poza tym takie roboty koszące to ogromna oszczędność czasu dla Ciebie, dzięki czemu możesz bez problemu zająć się swoimi sprawami.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Ogród

Post autor: mariola »

Teraz możemy urządzić ogród niczym z bajki, to nie jest problem... Ja sama teraz tutaj itapp/pl planuję pokupować sobie różne nasiona i inne artykuły ogrodowe, bo tak fachowo chce zająć się moim zielonym zakątkiem. Jakieś ta pomysły mam, ale trzeba się przygotować do ich realizacji.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Ogród

Post autor: nusia »

Według mnie deska na tarasie najlepiej się sprawdzi! Od siebie mogę polecić usługi tej firmy tarasywroclaw/pl/ Zajmuje się ona montażem tarasów i ma na swoim koncie wiele swietnych realizacji. Zobacz sobie! Mi bardzo podoba się deska na tarasie.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Ogród

Post autor: caroline »

Zadbajcie również o podjazd i ścieżki w Waszym ogrodzie. Z pewnością przyda się Wam brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: bruk.warszawa/pl/ . Moim zdaniem są to niezbędne elementy w każdym ogrodzie. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą tej firmy.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Ogród

Post autor: jusia »

A czy macie w swoich domach i ogrodach profesjonalne sprzęty sprzątające? Warto rzucić okiem na stronę erpixkarcher24/pl/170-wycinak-do-chwastow . Uważam, że to bardzo praktyczne urządzenia i akcesoria do sprzątania.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Widzę bardzo dużo ciekawych informacji, dzięki.

ODPOWIEDZ