prezenty

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: prezenty

Post autor: Madamm »

To chyba zależy od tego, co gospodarze już mają, co lubią i ile możesz wydać. Jeśli macie fajne, wspólne zdjęcie, wywołałabym je w sepii i włożyła w ładną, prostą, drewnianą ramkę. Taką ramkę możesz zrobić sama ze starych deseczek. Ciekawą opcją bedzie ceramika z Bolesławca. Outlet takiej ceramiki znajdziesz na stronie: andyceramika/pl/ Możesz podarować albo cały serwis albo pojedynczą filiżankę ze spodkiem.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: prezenty

Post autor: lulu88 »

Jak szukasz pomysłu na prezent to postaw na ofertę firmy ldsklep/pl/ która sprzedaje artykuły piśmiennicze wysokiej jakości. Zwłaszcza świetne są ich wieczne pióra które na pewno sprawdzą się jako prezent. Przejrzyj a na pewno się na coś zdecydujesz.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: prezenty

Post autor: KatC »

W prezencie warto podarować coś wyjątkowego. Myślę, że idealnie sprawdzą się kolczyki. Ja osobiście jestem fanką biżuterii od dittazimmermann/com/kategoria/kolczyki/wiszace/. Wyglądają bardzo ładnie i podkreślają urodę.

ibupromka
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2021, 17:15

Re: prezenty

Post autor: ibupromka »

"Ja uwielbiam dostawać perfumy,zwłaszcza te orientalne o zmysłowym i mocnym zapachu zapach-orientu/pl/ard-al-zaafaran-oudi-10-ml-cpo-p-696.html

Dobrze dobrane perfumy potrafią dodać mi pewności siebie, czaru, seksapilu, a wręcz zmysłowości.Oczywiście nie jest to takie proste, bo idealnie dobrane perfumy muszą po prostu współgrać z nastrojem, porą roku, okazją, ubraniem, a także z osobowością.

Wśród damskich perfum można znaleźć wody toaletowe, wody perfumowane, perfumy oraz skoncentrowane perfumy w formie olejku czy pomady.Wybór jest spory,dlatego też jeśli tylko się chce,wybierze się idealny,dopasowany flakonik na prezent.
"

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: prezenty

Post autor: delikatnaja »

Jeśli szukacie prezentu dla dzieci to zobaczcie tu taniaksiazka/pl/klocki-lego-c-5249_5623_5632.html Chyba nie ma dziecka które nie lubiło by klocków Lego. Tu macie duży wybór. A do tego okazja na prezent w cenie promocyjnej. Sprawdźcie sami.

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: prezenty

Post autor: Viki »

A co powiecie na jakieś słodkości? Słodycze, a zwłaszcza czekolady, ale takie naprawdę dobre, lubią przecież praktycznie wszyscy:) Zobaczcie np tutaj: sklep.terravita/pl/pl/3-czekolady jaki mają w sklepie online Terravita ogromny wybór czekolad! Nawet nie wiedziałam, że mają tyle różnych smaków! A przy zamówieniu powyżej 150 złotych - mają darmowa dostawę! :)

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: prezenty

Post autor: pamira »

Chciałabym szwagierce zrobić najlepszy prezent na jej wieczór panieński. Może troszkę o niej opowiem. Bardzo lubi słodycze, ale odżywia się tylko na zdrowo. Dlatego chciałabym zapytać czy czekolada jest zdrowa? Bo wpadłam na pomysł, aby zamówić męskie przyrodzenie zrobione z czekolady dla niej, co myślicie?

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: prezenty

Post autor: expression »

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu nad prezentem Walentynkowym dla swojego faceta i doszłam do wniosku, że kupię coś z zakresu jego pasji - motocykli. Czy według Was odzież motocyklowa będzie dobrym wyborem, czy jednak powinnam wybrać jakieś akcesoria typu emblematy?

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: prezenty

Post autor: KubaKoso »

Jeżeli zastanawiacie się nad ciekawym pomysłem na prezent to osobiście mogę wam polecić alkomat. Sam ostatnio kupowałem go dla swojego znajomego z tej strony https://www.kalibrujemy.pl/15-alkomaty-elektrochemiczne i muszę powiedzieć, że prezent się udał. Z pewnością będzie on dla niego bardzo przydatny. Lepszej okazji w internecie nie znajdziecie, polecam gorąco!
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: prezenty

Post autor: shine »

Wiele zależy od okazji, ale zestaw prezentowy dla mamy musi przede wszystkim zawierać słodycze. Ona je uwielbia, choć wcale nie wygląda. Ja za to muszę od tego stronić, bo moja waga nie pozwala na zjadanie czegoś takiego. Uważam jednak, że najważniejsze jest, by każdy kupował to, co dla jego rodziców będzie najlepsze. Jednego wyboru nie ma, są różne przecież.

ODPOWIEDZ