Praca za granicą

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Praca za granicą

Post autor: jolanta4060 »

Hej. Jeśli ktoś z Was szukałby zatrudnienia za granicą to polecam zapoznać się z ogłoszeniami na polandworkforce/com/praca-za-granica/. To agencja pracy tymczasowej Poland Workforce, która oferuje bezpieczne i legalne zatrudnienie.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Praca za granicą

Post autor: pamira »

Sama bym nie pojechała, za bardzo się boję, dlatego sprawdzam ogólnie, czy jest oferowana jakaś praca za granicą dla par bez języka . We dwójkę raźniej, a zawsze człowiek się czegoś nauczy, do siebie się zbliży. Moim zdaniem to wszystko jest ważne, a jeśli już mamy gdzieś jechać, to z partnerem, kimś, kogo jesteśmy pewni.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Praca za granicą

Post autor: niakna »

ja też przez wiele lat pracowałam poza granicami kraju, potem na jakiś czas wróciłam teraz znów o takim wyjeździe myślę, tym razem z mężem. Jeśli i Was interesuje praca dla par za granicą to polecam zajrzeć na ogłoszenia znajdujące się na portalu Pokato. Ilość jest tak duża, że spokojnie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Praca za granicą

Post autor: lauraa »

praca za granicą to znacznie lepsze zarobki niż u nas w kraju, sama się o tym przekonałam. Obecnie jestem opiekunką osób starszych i od kilku lat wyjeżdżam do Niemiec, zlecenia dostaje od agencji Dolce Vita edolcevita/pl/. Porządna i uczciwa firma, oferują wysokie zarobki, premie, umowę. Praca jest bezpieczna i w pełni legalna :)

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Praca za granicą

Post autor: KatC »

Przyjechałam do pracy do Polski. Bardzo zależało mi na poprawnym posługiwaniu się językiem więc zakupiłam sobie pomoce do nauki od startpolish/pl/podreczniki-do-jezyka-polskiego/. Codziennie ćwiczyłam, by mówić i pisać jak najbardziej poprawnie. Nauka przyniosła oczekiwane rezultaty :)

ODPOWIEDZ