Odzież dziecięca

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Odzież dziecięca

Post autor: Dareck »

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zamówienia odzieży dziecięcej. Zależy mi na jej dobrej cenie oraz świetnej jakości. Macie może jakieś pomysły? Dzisiaj rano w internecie trafiłem na tą hurtownię https://www.e-hurtowo.eu/odziez-dziecie ... -c-27.html. Może warto się na nią skusić? Korzystaliście już z ich oferty? Czekam na wasze odpowiedzi.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Lika »

A jeśli chodzi o buty dla dzieci, to jakie zakładacie im na jesienne spacery? Według mnie idealne na taką pogodę są kalosze. Na stronie internetowej demar/com/pl/blog/jakie-kalosze-dla-dzieci-sprawdza-sie-na-jesienna-aure/ jest bardzo fajny artykuł właśnie na ten temat :) Dowiecie się z niego między innymi czym kierować się przy wyborze takich kaloszy dla dzieci ;)

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Odzież dziecięca

Post autor: tadekeloel »

Mam w tej chwili w domu niemowlę więc z żoną rozglądaliśmy się za jakimiś ciepłymi ubrankami na zimę. Znaleźliśmy stronę newyorkstyle/pl/c-pajacyki-ocieplane-dla-niemowlat i zamówiliśmy pajacyki. Są bardzo dobrej jakości, a przede wszystkim zapewniają dziecku ciepło.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Liza »

Jest w sieci fajny sklep Txm/pl. Mają tam ogromny wybór odzieży. Także jeśli chodzi o odzież dziecięcą jest w czym wybierać. Od piżamek jak tu txm.pl/dziecko/bielizna/pizamy , po kurtki czy nawet obuwie. Jest tam bardzo tanio. Ceny mega konkurencyjne, a jakość dobra. Więc moim zdaniem warto rzucić okiem.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Odzież dziecięca

Post autor: mariolka »

A może należycie do mam które same potrfią szyć. Ja do nich należę i właśnie znalazłam dzianina nurek Jest to dzianina bardzo ładna, delikatna i miła w dotyku. Można z niej uszyć ładne ubranka dla dzieci. A też i dla samej siebie.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Odzież dziecięca

Post autor: lulu88 »

Sklepów z taką odzieżą jest mnóstwo ale ja radzę zapoznać się z witryną Reporter Young która jest stworzona z myślą o dzieciakach. Masz tam koszulki dla dziewczyn i chłopaka ale także wszelkie inne ubrania. Dzięki nim dzieci ubiorą się modnie a ty nie zapłacisz fortuny bo mają atrakcyjne ceny i promocje.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Liza »

Największy wybór jest chyba w sieci. I ceny najlepsze. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz sklepy, gdzie jakość ubranek jest wysoka, a ceny konkurencyjne. Ja mogę zostawić Ci namiar na takie sukienki wizytowe dla dziewczynek. Popatrz myprincess/pl/kategoria/sukienki-wizytowe - jest w czym wybierać. Stylowe, eleganckie, a przy okazji z dobrych materiałów i w fajnej cenie.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Odzież dziecięca

Post autor: rita32 »

W sieci warto szukać. Jest sporo sklepów z odzieżą dziecięcą. Bez problemu można dostać ładne ubranka, dobrej jakości, w świetnych cenach. Tutaj na przykład pinokio/pl/ sklep Pinokio. Bardzo szeroki asortyment i wiele marek. Może akurat coś wpadnie wam w oko.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Odzież dziecięca

Post autor: jusia »

Jeśli planujesz zakup odzieży sportowej to najlepiej zajrzyj do sklepu internetowego Desportivo. Tam znajdziesz bardzo duży wybór takiej odzieży. W ofercie mają na przykład takie koszulki dla dziewczynek: desportivo/pl/pl/p/Koszulka-dla-dziewczynki-4F-niebieska-HJL22-JTSD001-34S/10003 .

ODPOWIEDZ