Dbanie o zwierzęta

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Dbanie o zwierzęta

Post autor: Madamm »

Musicie też pamiętać, że o każdego zwierzaka, trzeba odpowiednio zadbać. Dlatego dobrym sposobem jest stosowanie środków, które uchronią zwierzaki przed kleszczami czy pchłami. Może warto zastosować takie W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepiać hmojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/pasozyty/komary/piec-sposobow-jak-chronic-psa-przed-ugryzieniami-komarow/

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: jolanta4060 »

O psy trzeba dbać szczególnie podczas spacerów. Niestety obok mojego domu zdarzały się podtrucia psów. Z tego względu zdecydowałam się na zakup kagańca od babuzoo/pl/627,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-buldoga-francuskiego-duzego-babupet. Teraz mam pewność, że mój pies jest bezpieczny i nie zje niczego szkodliwego.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: Bonia »

Znalazłam takie małe kundelki do oddania za darmo pokato/pl/zwierzeta/psy Zobaczcie jakie słodkie.

ibupromka
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2021, 17:15

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: ibupromka »

"Bez względu na to czy pod swój dach bierzemy kundelka czy psa rasowego,warto zapewnić mu wszystko co najlepsze. Warto udać się na zakupy do sklepu dogsdreams.store/

Jest to miejsce wyjątkowe,stworzone z miłości do psiaków.Oferują welurowe,trwałe legowiska,obroże,szelki i smycze w wielu kolorach.

Wszystkie ich materiały są pozyskiwane w Polsce,wspierają tym samym lokalne biznesy.
"

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: mariola »

A czy zastanawialiście się nad tym jakie zwierzęta uczulają, a jakie nie? Co w ogóle może uczulać u nich? Otóż tutaj drpetcare/pl/psiaktywnarodzina/dziecko-i-pies.-eksperci-radza/alergia-na-alergeny-zwierzat-domowych/ macie ciekawy artykuł na ten temat. Możecie tam dowiedzieć się jak wygląda uczulenie na sierść? Które zwierzęta ewentualnie nie uczulają itd.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: expression »

A może znacie jakiś sprawdzony sposób na wyeliminowanie pcheł? Posiadam małego psiaka i ostatnio zauważyłam, że posiada pchły oraz kleszcza, dlatego szukam jakiegoś sprawdzonego preparatu. Co myślicie o tym ze strony fiprex/pl/produkty/fiprex/fiprex-s196/ - czy jest bezpieczny i warto go zakupić? Będę wdzięczny za wasze opinie!

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: niakna »

według mnie najważniejsze jest to, by zapewnić swoim zwierzakom dostęp do opieki weterynaryjnej na wysokim poziomie. jeśli mieszkacie w Krakowie i szukacie dobrej kliniki to polecam Arkę na ul Chłopskiej 2A. Działają przez cała dobę, także w weekendy. doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i własny szpital.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Dbanie o zwierzęta

Post autor: puter »

O CBD, czyli o olejkach konopnych jest już od jakiegoś czasu głośno, ale coraz więcej osób zaczęło szukać szerokie zastosowanie takich środków. Aktualnie dostępne są one również dla psiaków. Chcecie sprawdzić? No to podpowiem, że świetnym producentem jest hempets/pl/ . Można sprawdzić ofertę i kupić dla swojego psiaka.

ODPOWIEDZ